Avaleht / In English
logo
     
 
 

Eesti Punase Risti Peavalitsus

19.05.2015.a. EPR kongressil valiti EPR presidendiks Kuulo Kutsar - kkutsar[at]hotmail.com
asepresidentideks valiti Mihkel Tamme - mihkel.tamme[at]terviseamet.ee ja Ants Tali - talia[at]ph.ee

Liikmed:
Andres Müürsepp -andres.myyrsepp[at]jmh.ee
Nikolai Kulikov - joalakeskus[at]hot.ee
Udo Reinsalu - udo.reinsalu[at]valgalv.ee
Jaanus Saat - jaanus.saat[at]paldiski.net
Elo Paap - elopaap[at]gmail.com

EPR Peakomitee uue koosseisu

1. Kuulo Kutsar   515 0142, 694 3506
2. Mirge Orasmaa mirge.orasmaa[at]ttk.ee  
3. Andres Müürsepp andres.myyrsepp[at]jmh.ee 50 3854
4. Anneli Lääne anneli.laane[at]jogeva.ee 5342 9988
5. Kaja Rootare kaja.rootare[at]haapsalulv.ee  
6. Nikolai Kulikov joalakeskus[at]hot.ee 5650 5092
7. Jaan Mölder   504 3453
8. Vaike Raag vaikeraag[at]mail.ee 517 7341
9. Ants Tali talia[at]ph.ee 5333 3090
10. Pilvi Pregel pilvi.pregel[at]mail.ee 522 9432
11. Juhan Nemvalts nempsi[at]hot.ee 511 4944
12. Žanna Belikova   5557 6232
13. Mihkel Tamme   5667 6362
14. Aire Kattai   518 3176
15. Udo Reinsalu udo.reinsalu[at]valgalv.ee 766 9957, 5340 8235
16. Eena Verhovõh everhovoh[at]gmail.com 514 1467
17. Valdur Liiva valdurliiva[at]gmail.com 505 2138
18. Toomas Sepp toomas.sepp[at]tallinnlv.ee 504 3018
19. Jaanus Saat Jaanus.saat[at]paldiski.net 5346 3099
20. Enn Eberg Enn.eberg[at]ph.ee 513 1880
21. Tõnis Vaik tonisvaik36[at]gmail.com  
22. Aasa Põder aasa.poder[at]gmail.com 5196 3886
23. Elo Paap elopaap[at]gmail.com 518 5907
24. Peeter Lepp peeter.lepp[at]veevalve.ee  
25. Tarmo Rosenberg tarmo.rosenberg.1[at]gmail.com 5554 2300
26. Karoli Loo   5554 0941
27. Rauno Aun rauno.aun[at]gmail.com  

 

Üles  
keskmine joon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
riba
Kohalikud kontaktid Sotsiaalmeedia

Tallinna Selts - Eha 8, Tallinn. Telefon 660 5344, e-mail ellen.sternhof[at]gmail.com
Järvamaa Selts - Suur-Aia 2-2, Paide. Telefon 385 1104, e-mail jarvamaa[at]redcross.ee
Ida-Virumaa Selts - Vahtra 6, Kohtla-Järve. Telefon 337 3306, e-mail idavirumaa[at]redcross.ee
Narva Selts - Karja 6A, Narva. Telefon 5190 8311, e-mail narva.punanerist[at]neti.ee
Pärnumaa Selts - Kuninga 30A, Pärnu. Telefon 512 2881, e-mail punanerist.parnumaa[at]mail.ee
Tartumaa Selts - Jakobi 19, Tartu. Telefon 742 3247, e-mail info[at]tartupunanerist.org.ee
Läänemaa Selts - Jaama tn. 8A-29, Haapsalu. Telefon 473 7053, e-mail laanemaa[at]redcross.ee
Jõgevamaa Selts - Rohu 6-18, Jõgeva. Telefon 506 2889, e-mail jogevamaaredcross[at]gmail.com
Saaremaa Selts - Lasteaia 12, Kuressaare. Telefon 453 3613, e-mail saaremaa[at]redcross.ee
Valgamaa Selts - J. Kuperjanovi 3A-34, Valga. Telefon 764 3856, e-mail valgamaa[at]redcross.ee
Viljandimaa Selts - Leola 10, Viljandi. Telefon 514 7389, e-mail punanerist[at]hot.ee
Võrumaa Selts - Olevi 23-3, Võru. Telefon 513 3238, e-mail voruredcross[at]hot.ee
Põlvamaa Selts - Aasa 5-6, Põlva. Telefon 5331 6393, e-mail polvamaa.redcross[at]gmail.com
Sillamäe Selts - Viru 7, Sillamäe. Telefon 392 4101, e-mail redcross7[at]hot.ee
Paldiski Selts - Sadama 8, Paldiski. Telefon 674 1050, e-mail paldiskipunanerist[at]rambler.ru
Raplamaa Selts - Mahlamäe 8-3, Rapla. Telefon 489 4120, e-mail raplamaa[at]redcross.ee

Facebook
Jalus
Eesti Punane Rist facebook