Avaleht / In English
logo
   
 
   
 

Aita katta lastele toidulauda

2017.aasta jaanuarist maini toimus Tallinna RIMI kauplustes korjanduskampaania „Aita katta lastele toidulauda“.
Kokku annetasid inimesed selle kampaania jaoks 5507.42 eurot.
EPR Tallinna Seltsi juhatus võttis vastu otsuse komplekteerida annetatud raha eest 200 toiduabipakki toimetulekuraskustega perekondadele, kus kasvavad lapsed.
EPR Tallinna Seltsi ruumides komplekteerisid vabatahtlikud abilised toiduabipakid ja jagasid need 18.mail 2017.a. Tallinna linnaosade sotsiaalhoolekande osakondade poolt esitatud nimekirjade alusel abivajajatele.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ütles, et tublid olid kõik vabatahtlikud: kolm Irinat, Olga, Helve, Laine, Maire, Lidia, Vladimir, Dmitri, Kaili, Inna, Janek, Lia, Lisete, Els ja Diana. EPR Tallinna Seltsi juhatuse liikmed Peeter Lepp ja Harri Viik osalesid samuti toiduabipakkide väljajagamisel.
Kauba ostmisel selle kampaania tarbeks tegid soodustusi Svensky Kaubanduse AS, Tinnarv OÜ, RASA Traiding Company AS, Meira Eesti OÜ, AS Paira ja Noires HA OÜ.

Täname RIMI Eesti Food AS-i, Tallinna RIMI kaupluste kollektiive ja annetajaid!

Aitäh Teile, head inimesed!

Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda

Üles / 25. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Joonistusfestival „Rahu ja sõprus“

Iraani Punane Poolkuu kutsus lapsi, vanuses 5-12 a, joonistama ning oma joonistustega osalema rahvusvahelisel joonistusfestivalil „Rahu ja sõprus“.
EPR Tallinna Selts edastas üleskutse ning pilte joonistasid Tallinna Mahtra lasteaialapsed, Tallinna Kanutiaia Huvikooli kuntsistuudio lapsed (juhendaja Mart Rand) ja lapsed Mustamäe Laste Loomingu Majast.
Kõik, kes osalesid selles aktsioonis, avasid teema „Rahu ja sõprus“ väga omanäoliselt.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul andis kõik laekunud joonistused üle Eesti Punasele Ristile.

Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus

Üles / 18. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele

Nõmme Põhikooli õpilased osalesid 02.mail 2017 korraldatud päevalaagris.
EPR Tallinna Seltsi noored Diana ja Tuuli koolitasid õpilasi haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ järgi ning tutvustasid ka Punase Risti Liikumist.
Esmaabi õpetas päevalaagris Merike Mets ning peale lühikursust said kõik osalejad sellekohase tunnistuse. Õpilased jäid väga rahule, sest esmaabikoolitus oli õpetlik, näitlik ja huvitav. Lõuna söödud, läksid laagrilapsed ekskursioonile Tervishoiumuuseumisse, kus peale ekskursiooni said õpilased loa iseseisvalt tutvuda muuseumi eksponaatidega.

Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele

Üles / 15. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Hügieenitarbed abivajajatele

Aprilli lõpus ja mai alguses eraldas Eesti Punane Rist EPR Tallinna Seltsile 200 komplekti hügieenitarbeid.
Ühes hügieenitarvete komplektis oli: 2 pakki pesupulbrit, 1 pudel nõudepesuvahendit, 2 seepi, 2 kätekreemi, 2 hambapastat, 2 pesušvammi ja 2 pudelit šampooni.
Kaheksa Tallinna linnaosa sotsiaalhoolekande osakonda jagasid komplektid abivajajatele, kes omakorda tänasid Eesti Punast Risti saadud abi eest.

Hügieenitarbed abivajajatele

Üles / 15. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel

Liis, kes on EPR Tallinna Seltsi noor, koolitas meiega liitunud uusi noori.
Koolitusel tutvustas Liis PR raamatut „Oskame olla“ ja õpetas, kuidas ja mida on vaja rääkida lasteaialastele.
24.aprillil 2017.a. läksidki PR noored, Liis, Tiina, Marie, Triinu, Els ja Katharina Tihase Lasteaeda. Nad käisid kolmes rühmas ja rääkisid mudilastega ohutusteemadel raamatu „Oskame olla“ järgi.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul kiitis noori, sest nad said oma ülesandega hästi hakkama.

Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Teguderohke nädalavahetus lastele

21.-22.aprillil 2017 toimus linnalaager 17-le lapsele toimetulekuraskustega perekondadest Mustamäe Laste Loomingu Majas.
Lapsed tutvusid Punase Risti Liikumisega, EPR Tallinna Seltsi tegevusega, osalesid muusikateraapias, õppisid joonistama, vestlesid hügieenist ja liiklusohutusest, käisid Eesti Tervishoiumuuseumis ja kinos filmi „Boss beebi“ vaatamas ning said palju omavahel suhelda.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos Mustamäe Laste Loomingu Maja juhtkonnaga tegid omalt poolt kõik, et lastel oleks laagris huvitav.
Ja see koostöö kandis vilja, sest laagrist kokkuvõtete tegemisel ütlesid lapsed kooris: „Meile meeldis kõik“.

Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Külas koer Nublul ja Lõvi Leol

Märtsikuus toimus õpetajatega, kes valmistasid koolides õpilasi ohutusalaseks ürituseks ette, koosolek. Sellel koosolekul tutvustas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul õpetajatele Punase Risti Liikumist ja Eesti Punase Risti.
Küsimused Punase Risti Liikumise kohta, millele pidid õpilased vastama, koostasid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Irina Moronova ja sekretär Lilia Laul.
Põhja Politsei Prefektuuri Liiklusjärelevalvekeskus, Maanteeamet ja Põhja–Eesti Päästekeskus valmistasid samuti ette oma küsimustikud. Õpilastel tuli teada teooriat ja lahendada ka praktilisi ülesandeid.
Ülelinnaline ohutusalane õpetlik üritus neljandate klasside õpilastele „Külas koer Nublul ja Lõvi Leol“ toimus 18.aprillil Lasnamäe Gümnaasiumis.
Kokku osales üksteist viieliikmelist võistkonda.
Traditsiooniline üritus oli õpetlik, emotsionaalne ning andis õpilastele ja õpetajatele juurde uusi teadmisi.

Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Noorte partnerus 2017-2020 –Kick off Espoo, Soome

Märtsikuus toimus Soome Punase Risti poolt korraldatud rahvusvaheline noorte kontaktseminar, millest võtsid osa ka vabatahtlikud EPR Tallinna Seltsist- Karoli Loo ja Liis Sepp. Seminari eesmärgiks oli suurendada noorte häält Punase Risti Rahvuslike Seltside töös. Kasutati ajurünnakuid algatamaks uusi projekte ja ideid, mida saaks ellu viia või ära kasutada ka igapäeva töös eesmärgiga hakata neid ellu viima, seega seminari järgselt läheb töö edasi.

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

Üles / 21. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Noorte koosolek

13.aprillil toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koosolek. Noored arutasid, kuidas läbi viia eelseisvaid ohtu ennetavaid vestlusi Tihase lasteaias, milliste infomaterjalidega osaleda Kassisaba päeval, kuidas läbi viia ja kes osalevad kohe-kohe korraldatavas linnalaagris ning räägiti lahti ka noorte projekt „Ohutult läbi Tallinna“.
Projekti juht on Liis ja tema eestvedamisel arutati selle projekti päevakava, täpsustati, kes on kontrollpunktides ja jagati kaasuvaid ülesandeid. Koosolekul valitses väga töine õhkkond. Seekord osales koosolekul palju uusi noori. Nad said ka endale ülesanded, sest nii üheskoos õpivad noored töös üksteist paremini tundma.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul soovis noortele edu eesseisvate ürituste ellu viimisel.

Üles / 21. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

12.aprillil 2017 külastas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos PR vabatahtlike Irina Moronova ja Liis Sepaga Tallinna Mahtra Lasteaeda. Seekord vesteldi vanemate rühmade lastega ohutusteemadel, räägiti Punase Risti Liikumisest, vabatahtlike tööst ja Punase Risti sümboolikast. Vestlus oli lastele uudne ja huvitav, sest küsimusi ja vastuseid sai kokku väga palju. Lasteaia juhtkond ja lapsed tänasid EPR Tallinna Seltsi ja esinejaid.

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

Üles / 17. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Linnalaager koolivaheajal

24.-25.märtsil 2017 toimus Tallinna Kanutiaia Huvikoolis linnalaager 20-le lapsele vähekindlustatud perekondadest.
Koos veedeti kaks toredat päeva – tehti kollaaže, joonistati, külastati Martsipanigaleriid, käsitleti haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ erinevaid mooduleid ja saadi uusi teadmisi Tervishoiu Muuseumist. Lastele ja nende vanematele tutvustati Punase Risti Liikumist ja räägiti EPR Tallinna Seltsi tegevusest.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas vabatahtlike Irinat, Mariat, Jelenat ja Andreid, kes aitasid seda laagrit korraldada.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
   
 

Oskame olla

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlik Liis Sepp käis kahe nädala jooksul üheksas Tallinna lasteaias – Endla Lasteaias, Kivila Lasteaias, Vikerkaare Lasteaias, Männiku Lasteaias, Meelespea Lasteaias, Asunduse Lasteaias, Kadaka lasteaias, Tallinna Tuule Lasteaias ja Tallinna Paekaare Lasteaias. Liis käis peamiselt 6–7. aastaste juures (mõni põnn oli ka 5-aastane) tutvustamas „Oskame olla“ raamatut. Ühel päeval käis abiks vabatahtlik Meril Liis Kütt ja ühes lasteaias käis vabatahtlike tööd vaatamas Liisi sõbranna Kristel, kes on huvitatud Eesti Punase Risti liikumisest. Igas rühmas oli ligikaudu 23 last, nii et kokku sai koolitatud üle 200 koolieeliku. Vestlusringid olid lastele õpetlikud ja huvitavad ning lapsed tänasid vabatahtlikku omalt poolt kingitustega.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal

Need kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal veetsid Lasnamäe Gümnaasiumi õpilased linnalaagris.
Laagris õpiti esmaabi, käidi Tervishoiu Muuseumis, linnaekskursioonil, lahendati etteantud ülesandeid, tutvuti haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ moodulitega, tuletati meelde liiklusohutuse reegleid ja nauditi koosolemist.
See laager toimus 21.-22.märtsil 2017 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis ja Lasnamäe Gümnaasiumis.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas vabatahtlike, kes olid abiks selle laagri korraldamisel – Irinat, Marinat, Jekaterinat, kahte Tatjanat, Jevgeniat ja Tõnist.

Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna hoolekanne – 25

Hotellis Euroopa toimus 23.märtsil 2017 konverents „25 aastat Tallinna hoolekannet – kuidas edasi?“.
Sellel konverentsil räägiti sotsiaaltööst laiemalt, aga meenutati ka ajalugu ning vaadati tulevikku, et kuidas sotsiaaltööga meie keerulisel ajal efektiivselt edasi minna.
Abilinnapea, Merike Martinson, tänas kõiki, kes on Tallinna hoolekandesse nende 25 aasta jooksul oma panuse andnud.
Tunnustati ka EPR Tallinna Seltsi, kes on kaasa aidanud Tallinna sotsiaalhoolekande arendamisele ja tänukirja sai EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul.
Samas esitleti raamatut "Tallinna hoolekanne 25", kus antakse ülevaade Tallinna hoolekande arengust aastail 1992 – 2017 ja kirjeldatakse hoolekande tänast korraldust inimeste lugude ja sotsiaaltöötajate kommentaaride kaudu.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne

Oma töös lähtub Selts EPR põhikirjast, Peavalitsuse, seltsi juhatuse otsustest, Eesti Vabariigi seadustest. Seltsi sekretäri prioriteetseks töövaldkonnaks on esmaabikoolituste korraldamine, samuti esmaabivalvete organiseerimine rahvaüritustel, vabatahtlikest moodustatud EA rühma tegevuse koordineerimine, Eesti Punase Risti tegevuse tutvustamine avalikel üritustel.

Ellen Sternhof - EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne - osa 1 (pdf)

Lilia Laul - EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne - osa 2 (pdf)

Üles / 20. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile

15. märtsil käis Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlik Liis Sepp Tallinna Nõmme Põhikoolis tutvustamas Punase Risti organisatsiooni ja selle põhimõtteid. Ta tutvustas noorte projekte ja vabatahtlike tegutsemist EPR Tallinna Seltsis.

"Tunni lõpus tekkis õpilastel mitmeid küsimusi tunni teema kohta. Õpetaja, kelle tunnis käisin, oli 1997. aastal Punases Ristis vabatahtlik ning rääkis ka oma kogemustest. Kooli huvijuht on samuti väga palju vabatahtlike tööga kokku puutunud. Tund möödus kiiresti ning väga põnevalt."

Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias

15.märtsil 2017. toimus teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias.
Mudilastele tutvustati raamatut „Aita Jussi“. Üheskoos arutati, kuidas õigesti käituda, vägagi erinevates situatsioonides. Lapsed lahendasid ka ristsõnu ja värvisid pilte.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ütles lastele, et raamatud „Aita Jussi“ annetas neile teabepäeva läbiviimiseks Eesti Punane Rist.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

04.märtsil toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus haridusprogrammi „Kas sa näed seda, mida mina näen?“. Koolituse viis läbi EPR töötaja Indrek Simisker.
Noored olid koolitusel väga aktiivsed, sest nii nad õppisid ka üksteist tundma.
Noortel tuli üheskoos lahendada mitmed ülesandeid, õppida sõnatut suhtlemist jpm.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul, kes osales samuti sellel koolituse, nentis, et selline koostöövorm meeldis noortele väga.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 7. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele

Saksamaalt saadi rahaline annetus, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet ning Rasa Trading Company AS toetasid omalt poolt ja nii said EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos vabatahtlike Laine, Lia, Lidia ja Helvega komplekteerida toiduabipakke Punase Risti supiköögi külastajatele. 23.veebruaril 2017.a. andsid nad need toiduabipakid supiköögis abivajajatele üle.
Supiköögi külastajad tänasid annetatud toiduabipaki eest ning jagasid ka kiidusõnu supiköögi kokk Nataljale maitsvate suppide eest.

Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis

21. veebruaril käisid Eesti Punase Risti vabatahtlikud Liis ja Tuuli Prantsuse Lütseumi 11. klassis tutvustamas noortele Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tööd. Noored kuulasid põnevusega ning said uusi teadmisi. Vabatahtlikud jagasid Eesti Punase Risti infovoldikut ja „Ühe idee lugu“.

EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist

24. veebruaril tähistab Eesti Punane Rist oma sünnipäeva.
EPR Tallinna Seltsi noore Meril Liisi põhjaliku töö tulemusena valmis Eesti Punast Risti tutvustav materjal koolidele.
EBS Gümnaasiumis korraldati veebruaris teabepäev, et eakaaslastel tutvustada Eesti Punast Risti. Tallinna Seltsi noored Diana ja Tuuli tutvustasid Punase Risti Liikumist, Eesti Punast Risti ja EPR Tallinna Seltsi tegevust. Nad rääkisid ka Punase Risti vabatahtlike tööst, ennetustööst lastele lasteaedades, heategevusüritustest, noorte projektidest, enda harimisest läbi haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“.
Koolinoored kuulasid meie noori huviga ja teabepäeva lõpus esitati päris palju küsimusi ning sooviti Eesti Punasele Ristile jätkuvat edu töös.

EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

11.veebruaril 2017 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus, mille viis läbi Eesti Punase Risti töötaja Indrek Simisker.
Koolituse teemaks oli haridusprogramm „Kas sa näed seda, mida mina näen?“.
Õpiti ka meeskonnatööd. See koostöö pakkus noortele mitmeid võimalusi enda analüüsiks ja järelduste tegemiseks.
Koolituse lõpus arutasid PR noored koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga eesseisvate ürituste läbiviimist.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 20. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

Lasteaialapsed – „Mis on Punase Risti Liikumine?“

Tallinna Lasteaia Kirsike liikumisõpetaja Jelena kutsus meid oma lasteaeda külla ning palus lastele rääkida EPR Tallinna Seltsi tööst, sellest, mis on Punase Risti Liikumine ja vestelda ka raamatu „Oskame olla“ järgi.
31.jaanuaril 2017 olidki EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ja EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Irina Moronova lasteaias ja rääkisid eri vanuserühma lastega. Kokku osales vestlusringides 105 mudilast.
Lapsed olid väga asjalikud ja esitasid palju-palju küsimusi. Kaks vanema rühma tüdrukut, kes osalesid eelmisel aastal Lasnamäe teabepäeval „Mina Oskan Seda“, üllatasid ka meid, sest esinesid luuletustega raamatust „Oskame olla“.
Õpetajad, kes osalesid vestlusringides koos oma rühma lastega, ütlesid, et neilegi oli meie poolt esitatud infomaterjalis palju uut.
Lasteaia Kirsike liikumisõpetaja Jelena tänas meid: „Suur tänu Teile huvitava kohtumise eest. Meie lapsed said teada palju uut ja õpetajad jätkavad lastega tööd raamatute „Oskame olla“ ja „Aita Jussi!“ põhjal.

Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele

Üles / 7. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

„Aitäh suure südametega inimestele... „

… just nii ütles kümmeaastane poiss, kes tuli koos emaga abipakile järele.
Eesti Punase Risti Tallinna Selts tühjendas aastavahetusel korjanduskarpe Tallinna RIMI Ülemiste, Mustakivi, Norde, Astangu, Tammsaare, Haabersti, Magistral, Tatari, Sõpruse, Vikerlase, Nurmenuku, Tööstuse, Telliskivi, Kaubahall, Sõle ja Haabersti kauplustes.
Annetused korjanduskarpidesse „Teeme koos head!“ olid mõeldud toimetulekuraskustega perede lastele toidulaua katmiseks.
Annetustest laekus 5830.15 eurot ja jaanuaris 2017 komplekteeritigi 200 toiduabipakki.
Tallinna Linnaosade sotsiaalhoolekande osakonnad esitasid abi vajavate perede nimekirjad EPR Tallinna Seltsile ja 19.jaanuaril jagati toiduabipakid välja Eesti Punase Risti majas. Omapoolse panuse sellesse heategevuslikku üritusse andis SEB panga Tornimäe ja Magistral kontorid ning heategevust toetasid Rasa Trading Company AS, Svensky Kaubanduse AS, Noires HA OÜ, OÜ Tinnarv, Rhumveld Baltic OÜ ja Paira AS.

Abisaajate nimel täname:

  • Tallinna RIMI kaupluste kollektiive
  • kõiki annetajaid
  • kõiki toetajaid
  • Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlike

Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus

Üles / 26. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 

Projekti „Ohutult läbi Tallinna“ jätk

23.jaanuril 2017 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koosolek.
PR noored said kokku EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga ning üheskoos arutati, kuidas sel aastal muuta noortele põnevaks ja õpetlikuks projekt „Ohutult läbi Tallinna“.
Vabatahtlikud otsustasid, et projekti jääb ka sel aastal juhtima Liis Sepp, kes eelmisel aastal suutis oma väga tubli tööga projekti kaasata palju koolinoori. Liis omakorda rõhutas, et projekt toimib ning tähistab isegi väikest juubelit – kavas on juba viies orienteerumismäng „Ohutult läbi Tallinna“.
Noored arutasid, kus peavad sel aastal kontrollpunktid olema, mida tuleks osavõtjatelt küsida, kes on kohtunikud ning kuidas edastada orienteerumismängu info koolidele jpm.
Projekt „Ohutult läbi Tallinna“ on mõeldud kümnendate klasside õpilastele ja see toimub 17.mail 2017.a. Kõikidele Tallinna koolijuhtidele on saadetud osalemiskutsed.

Üles / 26. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 

Tänud

Kallid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud, koostööpartnerid, toetajad!

Suur tänu Teile tegusa koostöö eest 2016. aastal!
Oleme üheskoos teinud tööd, mis tõi rõõmu paljudele, kes vajasid seda ja osutasime abi neile, kes ise ei tulnud toime ....
Soovin Teile ilusaid mõtteid, häid tegusid ja õnne algaval 2017. aastal!
Meeldivat koostöö jätkamist uuel aastal!

Lilia Laul
Eesti Punane Rist
Tallinna Seltsi sekretär

Üles / 3. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 
 
Tallinn
Järgmised koolitused
 

Juhatuse esimees
Mihkel Tamme - Terviseamet, nõunik

Juhatuse aseesimees
Toomas Sepp - Tallinna Linnakantselei, linnasekretär

Juhatuse aseesimees
Peeter Lepp - Tallinna Vee-ettevõtjate Järelevalve SA, juhatuse esimees

Liikmed
Karoli Loo - Energia avastuskeskus, giid

Gunnar Heinoja - Tallinna Prantsuse Lütseum, õpetaja

Harri Viik - Tatari 53 Hotell, juhataja

Marje Paljak - Tallinna Kesklinna Valitsus, Sotsiaalhoolekande osakond, juhataja

Eve-Mai Valdna - Maanteeamet, Liikluskasvatuse talitus, juhtivspetsialist

Margarita Kangur - Esmed Töötervishoiu OÜ, töötervishoiuõde

 
Uudised
Aita katta lastele toidulauda
Joonistusfestival „Rahu ja sõprus“
Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele
Hügieenitarbed abivajajatele
Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel
Teguderohke nädalavahetus lastele
Külas koer Nublul ja Lõvi Leol
Noorte partnerus 2017-2020 –Kick off Espoo, Soome
Noorte koosolek
Tallinna Mahtra lasteaia külastamine
Linnalaager koolivaheajal
Oskame olla
Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal
Tallinna hoolekanne – 25
EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne
Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile
Teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus
Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele
EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis
EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus
Lasteaialapsed – „Mis on Punase Risti Liikumine?“
Annetajate suur panus
Projekti „Ohutult läbi Tallinna“ jätk
Tänud
 
UUDISED 2013
UUDISED 2014
UUDISED 2015
UUDISED 2016

 

riba
Kohalikud kontaktid Sotsiaalmeedia
Tallinna Selts - Eha 8, Tallinn. Telefon 660 5344, e-mail ellen.sternhof[at]gmail.com
Järvamaa Selts - Suur-Aia 2-2, Paide. Telefon 385 1104, e-mail jarvamaa[at]redcross.ee
Ida-Virumaa Selts - Vahtra 6, Kohtla-Järve. Telefon 337 3306, e-mail idavirumaa[at]redcross.ee
Narva Selts - Karja 6A, Narva. Telefon 5190 8311, e-mail narva.punanerist[at]neti.ee
Pärnumaa Selts - Kuninga 30A, Pärnu. Telefon 512 2881, e-mail punanerist.parnumaa[at]mail.ee
Tartumaa Selts - Jakobi 19, Tartu. Telefon 742 3247, e-mail info[at]tartupunanerist.org.ee
Läänemaa Selts - Jaama tn. 8A-29, Haapsalu. Telefon 473 7053, e-mail laanemaa[at]redcross.ee
Jõgevamaa Selts - Rohu 6-18, Jõgeva. Telefon 506 2889, e-mail jogevamaaredcross[at]gmail.com
Saaremaa Selts - Lasteaia 12, Kuressaare. Telefon 453 3613, e-mail saaremaa[at]redcross.ee
Valgamaa Selts - J. Kuperjanovi 3A-34, Valga. Telefon 764 3856, e-mail valgamaa[at]redcross.ee
Viljandimaa Selts - Leola 10, Viljandi. Telefon 514 7389, e-mail punanerist[at]hot.ee
Võrumaa Selts - Olevi 23-3, Võru. Telefon 513 3238, e-mail voruredcross[at]hot.ee
Põlvamaa Selts - Aasa 5-6, Põlva. Telefon 5331 6393, e-mail polvamaa.redcross[at]gmail.com
Sillamäe Selts - Viru 7, Sillamäe. Telefon 392 4101, e-mail redcross7[at]hot.ee
Paldiski Selts - Sadama 8, Paldiski. Telefon 674 1050, e-mail paldiskipunanerist[at]rambler.ru
Raplamaa Selts - Mahlamäe 8-3, Rapla. Telefon 489 4120, e-mail raplamaa[at]redcross.ee
Facebook
Jalus
Eesti Punane Rist facebook Tallinn