Avaleht / In English
logo
   
 
 
 
 
Eesti Punane Rist 95
EPR95

Eesti Punase Risti Tallinna Selts korraldab 28. veebruaril  Tallinna Kanutiaia Noortemajas ürituse "Teotahe Eesti Punases Ristis", mis on pühendatud Eesti Punase Risti 95. aastapäevale.
Juubeliüritusel heidetakse pilk Eesti Punase Risti taasiseseisvusele, väljas on Punase Risti juubelinäitus, jagatakse mälestusi ja arvamusi, räägitakse praegustest tegevussuundadest. Üritusest võtab osa abilinnapea Merike Martinson, kes annab EPR Tallinna Seltsile üle linna tänukirja, märkimaks head koostööd.
"Tallinna Punase Risti Selts on Tallinna linna hea partner, kellega koos oleme aastaid ellu viinud palju heategevuslikke üritusi, linna- ja õppelaagreid ning meie koostööst on saanud abi ning positiivseid emotsioone paljud  puudustkannatavad pered,"  ütles abilinnapea. Koostöös toimib supiköök, kus toitlustatakse igal tööpäeval 140 inimest. 2013.a. said jõulupakid 140 inimest. Vähekindlustatud perede 1. klassi minevat 324 last said möödunud aastal täisvarustusega komplekteeritud ranitsa. Koostöös RIMI Eesti Food OÜ lisandusid veel koolitarbed 344 lapsele ning toidupakid 310 lapsele (kevadel ja jõuluajal).
EL sekkumisvarude programmi raames jagati 2013.a. Tallinna elanikele enimhaavatavuse leevendamiseks 144 449 kg toiduaineid. Koolivaheaja lastelaagrite tööst said osa 113 last. Lasteaedades ja koolides korraldatakse tervist edendavaid  ja ohutusteemalisi üritusi- esmaabialased teadmised said vastavalt eakohasele programmile 2725 õpilast. Koostöös PPA ennetustöö osakonnaga toimub juba aastaid produktiivne töö Kaitse End ja Aita Teist programmi raames. Pidev töö toimub elanikkonna koolitamisel esmaabi valdkonnas. Tallinna Seltsis tegutseb 22 liikmeline õnnetuseks valmisoleku vabatahtlike esmabi rühm, kes on saanud väljaõppe eriprogrammide alusel ja kes on valmis reageerima hädaolukorra tingimustes. Tavatingimustes osalevad rühma liikmed Tallinna linnas avalikel üritustesl esmaabi valvetes ja annavad vajadusel abi kuni professionaalide saabumiseni.

Eesti Punane Rist 95 näituse pildid

Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95 Näitus EPR95

Üles  
keskmine joon

Korjandus Tallinna RIMI kauplustes – "Aita katta laste jõululaud!"

EPR Tallinna Selts tegi 2014.aasta detsembris, Tallinna RIMI kauplustes (Ülemiste, Norde, Põhja, Peapostkontori, Sõle, Mustakivi, Sõpruse, Haabersti, Nurmenuku, Laagna, Tatari ja Magistral) korjanduskarpide vahetühjendamise.
Annetusi korjasime puudustkannatavate perede lastele jõululaua katmiseks.
Saadud raha 2010,42 euro eest komplekteerisid EPR Tallinna Seltsi sekretär L.Laul-Gontšarenko koos vabatahtlikega jõulupakid toiduainetega 70-le toimetulekuraskustega perekonnale, kus kasvavad lapsed.

Ühe toiduabipaki sisu: jõulukapsas, kõrvitsasalat, pohlamoos, kala- ja lihakonservid, verivorst, piparkoogid, kommid, tee, vitamiinid, kondenspiim, kakao, pähklikreem. Tallinna Kesklinna, Põhja Tallinna, Pirita, Nõmme, Mustamäe, Haabersti ja Kristiine Linnaosa Sotsiaalhoolekande osakonnad esitasid perede nimekirjad, kellele annetada jõuludeks toiduabipakid.

Jõuluabipakkide väljaandmine toimus 17.detsembril 2014.a. EPR Tallinna Seltsi ruumides. Omapoolse panuse andis ka SEB panga Tornimäe kontor, kes ei võtnud annetatud raha arvelepaneku eest Eesti Punase Risti Tallinna Seltsilt teenustasu. Maanteeamet andis omalt poolt jagamiseks pakisaajatele tasuta helkurid.

Abisaajate nimel täname:

  • RIMI kaupluste kollektiive
  • annetajaid
  • Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlike

EPR Tallinna Selts tänab kauaaegseid koostööpartnereid: OÜ Tinnarv, Svensky Kaubanduse AS, Rasa Trading Company AS, Noires HA OÜ, Takeda Pharma AS, Meira Eesti OÜ tegusa koostöö eest!

Korjandus Tallinna RIMI kauplustes Korjandus Tallinna RIMI kauplustes Korjandus Tallinna RIMI kauplustes

Üles / 20. Detsember 2014 /
keskmine joon

Jõulukuu on rõõmude kuu

Jõulurõõm – see helisegu teie südames ja toas!

Jõulud on aasta kauneimad pühad – üheskoos saame ja suudame need pühad ka abivajajatele meeldivaks teha!  Oma panuse ürituste kordaminekusse andsid EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos paljude vabatahtlikega.

Koostöös Tallinna Kesklinna, Mustamäe ja Kristiine Sotsiaalhoolekande osakondadega kutsusime üritustele lapsi, et neid jõuluetendusega, jõuluvana ja jõulupakiga rõõmustada.  Tallinna Kanutiaia Noortemaja ruumides toimusid kakskeelsed jõuluetendused lastele vähekindlustatud perekondadest. Kokku toimus 14.detsembril neli etendust 240-le lapsele.

EPR Tallinna Selts tänab kauaaegseid koostööpartnereid: Tallinna Kanutiaia Noortemaja , Svensky Kaubanduse AS, Rasa Trading Company AS, Noires HA OÜ, Takeda Pharma AS, Rhumvald Baltic OÜ tegusa koostöö eest!

Jõulukuu on rõõmude kuu Jõulukuu on rõõmude kuu Jõulukuu on rõõmude kuu Jõulukuu on rõõmude kuu Jõulukuu on rõõmude kuu Jõulukuu on rõõmude kuu

Üles / 17. Detsember 2014 /
keskmine joon

"Teguderohke nädalalõpp" - linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest

20.-21.novembril 2014.a. korraldas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos Mustamäe Laste Loomingu Maja juhtkonnaga, Mustamäe LOV-i ning vabatahtlikega linnalaagri "Teguderohke nädalalõpp".
Laagris osales 16 õpilast, kelle emakeeleks oli nii eesti kui ka vene keel. Laagri läbiviimist rahastas Eesti Punane Rist.
Lapsed said teada mis on Punase Risti liikumine ja millega tegeleb EPR Tallinna Selts.
Toimusid vestlused hügieenist, liikluks- ja tuliohutusest, käitumisest, lapsed said teada kuidas töötavad narkokoerad ja mis koolitust nad saavad, said teada ka narkoainete ohtudest.
Tegeldi joonistusega, korraldati sulgpalliturniir ja käidi ujumas. Lapsed õppisid tundma oma kodulinna, sest külastati Lennusadamad.

Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp Teguderohke nädalalpp

Üles / 15. Detsember 2014 /
keskmine joon

Tänukiri

Tänukiri

Üles / 11. Detsember 2014 /
keskmine joon

Tallinna eakate jõuluüritus

09. detsembril toimus kobarkinos Coca Cola Plaza EPR Tallinna Seltsi ja Tallinna linnaosade ühine jõuluüritus, kuhu olid kutsutud  linnaosade vähekindlustatud perede eakad (305 inimest).  Kõik üritusel osalejad said jõuluhõngulise toidupaki, mida jagasid välja EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos eri põlvkondadesse kuuluvate vabatahtlikega.
Kinno tulid osalejaid tervitama EPR Tallinna Seltsi juhatuse aseesimees Peeter Lepp, Tallinna abilinnapea Merike Martinson, Mustamäe Linnaosa vanem Helle Kalda ja Tallinna Kesklinna vanem Alar Nääme.
AS Forum Cinemas toetas jõuluüritust ja pakkus vaatamiseks komöödiafilmi "Hectori õnneotsingud".
Oma abi ja toetust pakkusid veel Svensky Kaubanduse AS, Noires HA OÜ, Lendliis OÜ, Rasa Trading Company AS, Rhumveld Baltic OÜ, Maanteeamet ja Meira Eesti OÜ.

Tallinna eakate jõuluüritus Tallinna eakate jõuluüritus Tallinna eakate jõuluüritus Tallinna eakate jõuluüritus

Üles / 11. Detsember 2014 /
keskmine joon

AIDS-i vastu võitlemise päev

Alates 1. detsembrist 1988 tähistatakse AIDS-i vastu võitlemise päeva. Päeva eesmärk on pöörata tähelepanu HIV ja AIDS-i levikule maailmas, solidaarsusele HIV-sse nakatunute ja AIDS-i haigestunute suhtes ning HIV ennetustegevusele. EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko viis läbi koos noortega 1.detsembril kümme solidaarsuse ja ennetustegevuse üritust. Kaasatud olid Tallinna noortemajad, põhikoolid ja gümnaasiumid. Sel päeval süüdati punased "AIDS-i tolerantsuse" lipsukese kujuliselt küünlad, kanti solidaarsuse märgiks rinnas ka punast lipsukest. Toimusid loengud ja vestlused AIDS-ist ja HIV-st ning ennetustegevusena jagasid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud ja noored infomaterjale.

AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev AIDS-i vastu võitlemise päev

Üles / 11. Detsember 2014 /
keskmine joon

Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine

2014.a novembris toimusid Tallinna Läänemere Gümnaasiumis kuuendas ja üheteistkümnendas klassis harivad tunnid.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko, kellel olid abiks PR vabatahtlikud Irina M. ja Irina S., viisid läbi õppetunnid "Punase Risti Liikumine. EPR Tallinna Selts".
Õpilased olid head kuulajad ning õpihimulised, sest päris paljud ei teadnudki, mis organisatsioon on Punane Rist ja mida see liikumine hõlmab.
Kuuendikud tegid hiljem valmis õpetliku seinalehe, kus olid ka kirjas õpilaste tähelepanekud.

Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine

Üles / 30. November 2014 /
keskmine joon

Kuidas end ohtude eest kaitsta

EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko on teinud aastaid koostööd Politsei- ja Piirivalveametiga.
Teemal "Kuidas end ohtude eest kaitsta" vestles sellel sügisel PR supiköögi külastajatega Politsei- ja Piirivalveameti noorsoopolitseinik Marina Aleksejeva.
Ta rääkis käitumisest liikluses ja rõhutas eriti ohukohti, millele tasub liikluses tähelepanu pöörata ning seda, kuidas vältida liiklusõnnetusse sattumist.
M.Aleksejeva andis kõigile ribahelkuri ja Politsei- ja Piirivalveameti infovoldiku. Supiköögi külastajad olid tänulikud ning palusid ka oma lähedastele helkureid, mille nad ka said.

Koostööd tehes saamegi end ohtude eest kaitsta!

Kuidas end ohtude eest kaitsta Kuidas end ohtude eest kaitsta Kuidas end ohtude eest kaitsta

Üles / 15. November 2014 /
keskmine joon

Kogupere "PEREPÜHAPÄEV" Forum Cinemas

9.novembril, toredal kogupere üritusel "Perepühapäev", osalesid Tallinna Seltsi noored Maria, Carmen, Katharina ja EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko.
Osalejatele jagasime helkureid, Maanteeameti raamatuid "Minu tänav", "Kõik liiklevad", "Minu koolitee" ja EPR-i raamatuid "Aita Jussi", "Oskame olla", "Peeter ja Anne liikluses", "Ühe idee lugu".

Oli vahva perepäev!

Perepühapäev Perepühapäev Perepühapäev Perepühapäev

Üles / 14. November 2014 /
keskmine joon

Lasteaedade ohutusalane teabepäev

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti projekti "Kodu- ja vabaaja vigastuste vältimine Tallinnas" raames toimus reedel, 24.oktoobril, tänavu juba kolmas ohutusalane teabepäev mini – SOS (Seda Oskad Sina) Tallinna lasteaialastele.
Erinevates teemapunktides tegutsedes said lapsed teadmisi neid ümbritsevatest ohtudest ja õpetust ohuolukordades õigesti toimimise kohta.
Mini-SOSi eesmärk ei olnud parima võistkonna väljaselgitamine. Uutele huvitavatele ja kasulikele teadmistele pakuti lisaks lustimis- ja osavõturõõmu.
Korraldusmeeskonda kuulusid lisaks Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametile veel Haabersti Linnaosa Valitsus, EPR Tallinna Selts, Põhja prefektuur, Põhja Päästekeskus, Maanteeamet, Põhja-Eesti Pommigrupp ning projekti toetas Eesti Haigekassa.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos vabatahtlike Irina M., Irina S., Veera, Tuuli, Maarja-Stiina, Diana ja Eglega tegutsesid Punase Risti teemapunktis.
Haabersti Linnaosa Valitsuse Tervisedenduse peaspetsialist Age Tamm andis teada, et tagasiside lasteaedadelt oli väga positiivne. Kommentaaridena toodi välja, et sellised teabepäevad on väga vajalikud/õpetlikud/tänuväärsed ja kindlasti soovitakse neid edaspidigi. Kokku osales teabepäeval 14 lasteaiarühma 9 lasteaiast, lapsi – 179 ja õpetajaid – 34.

Lasteaedade ohutusalane teabepäev Lasteaedade ohutusalane teabepäev Lasteaedade ohutusalane teabepäev Lasteaedade ohutusalane teabepäev

Üles / 4. November 2014 /
keskmine joon

Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike

EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Irina M., Veera ja Irina S. koos Tallinna Seltsi sekretäri Lilia Laul-Gontšarenkoga viisid 23. oktoobril 2014.a. läbi vestlused Tallinna Kirsike lasteaia lastega.
Kolmes vestlusringis osales 108 mudilast. Üheskoos räägiti ja arutati raamatute "Oskame olla" ja "Ma tean, ma tegutsen" järgi ohutukäitumisest ning oskusest käituda erinevates situatsioonides õigesti.
Lapsed olid väga innukad küsimusi esitama ja samas ka ise küsimustele vastama. Omalt poolt, enne vestlusringi, tutvustasid vabatahtlikud ennast ja organisatsiooni, mida nad esindavad.
Nii mõnedki mudilased teadsid millega tegeleb EPR Tallinna Selts.

Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike

Üles / 4. November 2014 /
keskmine joon

Päevane koolituslaager

27.septembril 2014.a. toimus EPR
rahalisel toetusel päevane koolituslaager 12-le Punase Risti noorele. EPR töötaja Indrek Simisker kasutas koolitusel noorte haridusprogrammi tegevuspaketti "Kas sina näed seda, mida näen mina?"
Käsitleti teemasid: "Õpime üksteist tundma", "Mina olen", "Isiklik kilp", "Aare, piraat ja võti", "Vajaduste väljaselgitamine". Koolitus oli heal tasemel ja õpetlik.
Noored jäid koolitusega väga rahule, said juurde uusi teadmisi ja ennast proovile panna vägagi erinevates olukordades.

Üles / 14. Oktoober 2014 /
keskmine joon

Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad

11.septembril 2014.a. toimus Lasnamäe Spordikompleksi staadionil Lasnamäe lasteaedade sportlik ohutusalane teabepäev MINA OSKAN SEDA.
Tegemist ei olnud spordivõistlusega vaid teabepäevaga, kus anti teadmisi liiklusohutusest, eneseabist, ohutust käitumisest looduses ja teistel teemadel.
Üritust aitasid läbi viia Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Põhja Prefektuur, Põhja Päästekeskus, Maanteeameti Põhja regioon, Põhja-Eesti pommigrupp, EPR Tallinna Selts, FC Levadia. Lasnamäe linnaosa osaleb Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti projektis "Kodu- ja vabaaja vigastuste ennetamine" ning ürituse toimumist toetas Eesti Haigekassa.
Tervituskõnedega esinesid abilinnapea Merike Martinson ja Lasnamäe linnaosa vanem Olga Ivanova.
Teabepäeval osales 510 mudilast ja 87 õpetajat – 29 Lasnamäe lasteaiast.

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko ja Punase Risti vabatahtlikud Helena, Hedvig, Irina M., Veera, Anton, Igor ja Irina S.-ga osalesid ka teabepäeval MINA OSKAN SEDA.
PR vabatahtlikud tegutsesid Punase Risti teemaalal, kus õpetasid mudilastele ohtusid ennetama (raamat "Oskame olla") ning telefoni teel abi kutsuma.

Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad

Üles / 1. Oktoober 2014 /
keskmine joon

Mustamäe Mini-SOS

18. septembril 2014.a. toimus Männi pargis Mustamäe laste tervisepäev "Mustamäe Mini-SOS".
"Osalevad nii lasteaiarühmad kui koolijütsid," rääkis Mustamäe linnaosa tervisedendaja Riina Jõgi. "Laste tervisepäev Männi pargis on juba traditsiooniline.  Nimi SOS ei tähenda mitte appihüüdu, vaid otse vastupidi – kinnitab, et Sina Oskad Seda. Tõsi ta on – muidugi oskad! Ja kus omal teadmisi ja oskusi napib, seal on asjatundjad kohe nõu ja jõuga abiks."
Tervisepäeva erinevates teemapunktides jagasid teadmisi politsei, päästeamet, pommigrupp, Kaitseliit ja Eesti Punase Risti Tallinna Selts vabatahtlikud.

"Mustamäe Mini-SOS"-i oma teemapunktis jagasid lastele teadmisi ja oskusi PR vabatahtlikud Liis, Kreete, Irina M. ja Irina S., Veera, Anton, Igor koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenkoga.

Üritusel osales 19 lasteaeda – 334 mudilast ja 60 õpetajat ning 8 kooli – 382 õpilast ning 55 õpetajat. Mustamäe linnaosa osaleb Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti projektis "Kodu- ja vaba aja vigastuste ennetamine" ning ürituse toimumist toetas Eesti Haigekassa. Tervisepäev oli tore ja meeleolukas, sest ilus päikseline sügisilm aitas sellele oluliselt kaasa.

Üles / 1. Oktoober 2014 /
keskmine joon

Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele

Koolituslaager PR noortele toimus kahel päeval ja selle viisid läbi EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko, EPR Tallinna Seltsi juhatuse liige Karoli Loo ning EPR revisjonikomisjoni liige Irina Moronova. Koolitusel osales 18 noort.
18.augustil tutvustas esmaabiõpetaja Maie Mägi noortele esmaabivõtteid ja seda nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt. Seejärel suundusid noored Pirita Seiklusparki seiklusradadele. Õpiti ka meeskonnatöö oskusi.
31.augustil külastasid noored Energia Avastuskeskust. Seal peeti ka PR noorte koosolek. Koosolekul rääkisid Regina Tammiste noortelaagrist Saksamaal ja Kreete Sepp laagrist Soomes. Noored, kes lõpetasid gümnaasiumi, rääkisid, oma õpingutee jätkamisest.
Kavandati noorteprojekte, arutati septembrikuu ja oktoobrikuu ettevõtmisi.

Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele

Üles / 9. September 2014 /
keskmine joon

AS Gasell ja EPR Tallinna Selts

AS Gasell toetab kampaaniat "Ranits" ja meie viljakas koostöö toimib juba kümme aastat järjest.
Koos ettevõtte esindajatega valime lastele sobivad ranitsad ning ka vahetult möödunud kampaania "Ranits 2014" jaoks saime osta soodushinnaga 336 ranitsat.
RIMI Eesti Food AS Tallinna RIMI kauplustes kassade kõrval asuvatesse reklaamiga märgistatud "Aitame koos lapsed kooli!" korjanduskarpidesse annetatud raha kasutati kampaania "Ranits 2014" tarbeks ning 271.95 euro eest sai EPR Tallinna Selts osta lisaks veel koolitarbeid 30-le lapsele. AS Gasell annetas koolikottide komplekteerimiseks lastele veel 30 ranitsat.
Komplekteeritud ranitsad edastasime Tallinna Linnaosade Sotsiaalhoolekande osakondadele.
Suur suur tänu meeldiva koostöö eest AS Gasell!

AS Gasell ja EPR Tallinna Selts AS Gasell ja EPR Tallinna Selts AS Gasell ja EPR Tallinna Selts

Üles / 9. September 2014 /
keskmine joon

Falgi pargis – Kassisaba kapipuhastuspäev

Falgi park asub Tallinnas Kesklinnas Wismari, A. Adamsoni tänava ja Toompuiestee vahelisel alal.
Kassisaba Selts korraldas 7.septembril Kassisaba kapipuhastuspäeva ja kutsus sellele üritusele ka EPR Tallinna Seltsi.
Selle päeva idee on taaskasutuse ja kohaliku kogukonna elu ja kõige muu kohaliku edendamine ja väärtustamine.
Falgi parki, Kassasaba päevale, läks EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos EPR Tallinna Seltsi noorte Mariliis Häälme, Ranner Alloja, Helen Nurme, Kristin-Ly Järvingu, Helena Karu ja Hedvig Soonega.
Üritusel tutvustasid PR noored EPR Tallinna Seltsi tööd, jagasid õppematerjale ("Aita Jussi", "Oskame olla", "Alustame turvaliselt kooliteed", "Tean tulest"), kogusid korjanduskarpidega annetusi ning korraldasid ka lõbusa heategevusloterii.

Eile oli üks väga vahva päev Kassisaba rahvale ja selleks andis väga suure panuse ka Punane Rist on toreda väljapaneku ja tegevusega. Suur-suur tänu Teile ja toredatele noortele vabatahtlikele.

Tänades ja tervitades Kassisaba seltsi poolt,
Kaire Sõmer

Falgi pargis – Kassisaba kapipuhastuspäev Falgi pargis – Kassisaba kapipuhastuspäev Falgi pargis – Kassisaba kapipuhastuspäev

Üles / 9. September 2014 /
keskmine joon

"Aitame koos lapsed kooli!"

Täname abivalmis RIMI Eesti Food AS Tallinna RIMI kaupluste kollektiive ja annetajaid!

Annetuskampaania "Aitame koos lapsed kooli!" toimus 01.05. – 15.08.2014.a. Annetusi korjati toimetulekuraskustes perede lastele koolitarvete jaoks. EPR Tallinna Selts tühjendas Tallinna RIMI kaupluste korjanduskarpe juunis, juulis ja augustis.
Annetustest saadud raha, kogusummas 3119.75 eurot, kanti EPR Tallinna Seltsi arvele. EPR Tallinna Seltsi juhatus otsustas osta kogutud annetuste eest kampaania "Ranits 2014" koolikottidesse koolitarbeid lisaks.
2847.80 euro eest osteti koolitarbeid (pakk värvilist paberit, karp rasvakriite, pulgaliim, guaššvärvid, pintslid, vihikumapp, sirklikarp, kaustik), mis pakiti eraldi RIMI logoga paberkottidesse. Nii anti lastele ja nende vanematele teada, et need koolitarbed osteti RIMI kauplustest kogutud annetatud raha eest.
Koolikotikampaaniat korraldab Tallinnas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko järjest juba 20 aastat.
Vabatahtlike abiga komplekteeriti sel aastal toimetulekuraskustes perede lastele 336 ranitsat. Tallinna linnaosade Sotsiaalhoolekande osakonnad koostasid abi vajavate perede nimekirjad ning andsid toetust vajavatele lastele kampaania "Ranits 2014" lõppürituse kutsed. 14.augustil 2014.a. said 336 toimetulekuraskustega perekondade last kobarkinos Coca-Cola Plaza tasuta, kutse ettenäitamisel, koolitarvetega komplekteeritud ranitsa. Lisaks varuti veel 30-le Tallinna linna vähekindlustatud perede lapsele annetuskampaania rahade eest koolitarbeid 271.95 euro eest.

Aitame koos lapsed kooli!

Üles / 25. August 2014 /
keskmine joon

Toiduabipakid abivajajatele

19.augustil 2014.a., päev enne Eesti taasiseseisvumispäeva, jagasid EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos EPR Tallinna Seltsi vabatahtlike Laine Suvi, Lidya Meerentsi, Maire Viisilehe ja Lia Spirkaga PR supiköögis abivajajatele toiduabipakke.
Toidupakkides oli: kondenspiim, kiirkaerahelbed, kala- ja lihakonservid, kohv, tee, pakisupid (toiduained osteti Saksamaa annetajatelt saadetud raha eest), makaronid ja tikud (annetas RIMI Eesti Food AS).

Toiduabipakid abivajajatele

Üles / 22. August 2014 /
keskmine joon

Koolikotikampaania "Ranits 2014"

EPR Tallinna Selts on juubelihõnguline koolikotikampaaniat korraldanud juba 20 aastat 1994. aastast, Tallinna Linnavalitsus ja Linnavolikogu on seda kampaaniat toetanud 2001. aastast.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos tublide Tallinna Seltsi vabatahtlikega (26) kandsid hoolt kampaania "Ranits 2014" korraldamise, koolikottide komplekteerimise ja kätteandmise eest.
Kampaania "Ranits 2014" pidulik lõppüritus toimus 14. augustil kobarkinos Coca-Cola Plaza.
Tänavu said esmaste koolitarvetega komplekteeritud ranitsa 336 vähekindlustatud perekondade kooliminevat last.
Uues ranitsas oli: kirjutamis- ja joonistamistarvetega täidetud pinal, vihikumapp, pakk värvilist paberit, pulgaliim, guaššvärvid, pintslid, sirkel jne. Ranitsasse pandi veel õpetlikud raamatud "Oskame olla", "Tean tulest" ning "Alustame turvaliselt kooliteed"; helkur, pähklid, halvaat, tee ja kampaania "Ranits 2014" toetajate nimekiri.

Eesti RIMI Food AS Tallinna RIMI kaupluste märgistatud "Aitame koos lapsed kooli!" korjanduskarpidesse annetasid heatahtlikud kampaania toetajad raha.
"Eriline tänu Tallinna  linna poolt kuulub neile paljudele firmadele ja organisatsioonidele ning teistele heatahtlikele annetajatele, kes kampaaniasse " Ranits 2014" oma panuse andsid," ütles abilinnapea Merike Martinson. "Tallinna linn peab väga oluliseks, et kõigil koolilastel oleks vajalike koolitarvetega komplekteeritud ranits kooliaasta algul kooli kaasa võtta."
Uue ranitsa omanikud said koolitee alguseks kaasa politseipatrulli õpetussõnad ning maskott Lõvi Leo pika pai ja suundusid rõõmsalt koguperefilmi "Khumba" vaatama.
Tänu AS Gasell ja annetuste korjandusele, mis toimus Tallinna RIMI kauplustes saime täindavalt komplekteerida 30 koolikoti, mida antakse lastele üle Linnaosade sotsiaalhoolekande töötajate poolt.
Eesti Punase Risti Tallinna Selts tänab kõiki suuresüdamega inimesi, kes toetasid kampaaniat "Ranits 2014".

Ranits 2014Ranits 2014 Ranits 2014 Ranits 2014 Ranits 2014 Ranits 2014

Üles / 22. August 2014 /
keskmine joon

Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal

Laager kestis 8 päeva, kaks nendest kulus reisimiseks laagripaika, mis asus puuetega inimeste hooldushoonete territooriumil ning tagasi kodumaale. Osalejaid oli ligikaudu 40 inimest, kes said väga ruttu justkui pereliikmeteks, suur perekond, aga sellegipoolest ühtne. Need päevad Saksamaal saime tunda väsimust tööst, kui ehitasime füüsilise või vaimse puudega inimestele grillimiskohta, aga ka rõõmu tulemusest. Tööd tegime neljal päeval ning peale rasket tööd saime nautida väljasõitude vaheldust. Mõned eredamad mälestused on Hansa Pargi lõbustuspargist ning seikluspargist.  

Laagri esimesel päeval oli võimalus töötoas rohkem teada saada puuetega inimeste olukorrast ühiskonnas, saime proovida, mis tunne on liikuda kasutades vaid käsi, et ratastooli rattaid veeretada ning nägemispuudega inimeste nägemisvõime ette kujutamiseks proovida selleks spetsiaalseid prille.  

Kui grillimiskoht valmis sai, kuulasime ära laagri eestvedajate kõned ning üheskoos vaatasime, kuidas süttisid esimesed leegid uuel grillimisalusel. Mõne aja pärast saime juba kõik koos nautida sellel küpsetatud toitu ning tutvuda sealsete puuetega noortega. Tundsin taas, kui oluline on vabatahtlike töö ning kui oluline on, et üksteist abistades jõuaksime  parema ja heatahtlikuma ühiskonnani.  

Kasulik ei olnud laager vaid selleks, et õppida tundma saksa noori vabatahtlikke, vaid ka üle Eesti Punase Risti Seltside noori. Laagrist lahkudes ei olnud puudu ka pisaratest, minagi poetasin mõne.

Regina

Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal

Üles / 7. August 2014 /
keskmine joon

Projekt Kaitse end ja aita Teist ("KEAT") koostöös riiklike struktuuridega (Päästeamet, Politsei, Maanteeamet)

Projekti eesmärk on anda 6.klasside õpilastele õpetust ja teadmisi ning oskusi abi osutamiseks ootamatute õnnetuste puhul. Projekt haaras Tallinna linna ja Harjumaa 48 kooli.

Antud projekti praktiliste teadmiste kontroll toimus 28.-29.05. 2014.a. Murastes, ettevalmistav töö koolides algas 01.11. 2013.a.

EPR Tallinna seltsil oli simuleeritud ja avatud kaks paralleelselt toimivat kontrollpunkti. Ühes punktis said lapsed osutada ise esmaabi, kutsuda vajadusel kohale kiirabi. Erinevaid õnnetusi püüti võimalikult realistlikult mängida nii kannatanute näitlemisega kui ka haavade tõelähedase kujutamisega.

Teises punktis oli avatud õpituba kus oli võimalik kolmnurkrätiku abil siduda kätt kaela, peatada verejooksu jms. Erilise tähelepanu all oli elupäästev esmaabi võõrkeha sattumisel hingamisteedesse nii täiskasvanul kui imikul, harjutamise tegid atraktiivseks uued simulatsiooninukud Iirimaalt, lisaks väike loogika ülesanne. Üldjuhul lapsed teavad kuidas taolistes õnnetusolukordades reageerida ja kuidas aidata, kuid praktilises esmaabis tulevad mängu muud segavad faktorid-kaob eneseusaldus.

Projekti raames valmistati ette 1858 õpilast, kellest ohutuslaagris viibis kahel päeval 384 õpilast.

Ettevalmistavas töös osalesid esmaabiõpetajad: Maie Mägi, Rita-Ülle Viirlaid, Tatjana Jessina, Ellen Sternhof, Katrin Kaev, Irina Soldatova, Anni Sarv. Praktilise õppuse läbiviimisel osalesid EPR Tallinna seltsiga lepingulises vahekorras olevad esmaabiõpetajad ja seltsi EA rühmaliikmed vabatahtlikena.

Projekti koordinaator EPR Tallinna seltsis Ellen Sternhof

KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega KEAT koostöös riiklike struktuuridega

Üles / 7. August 2014 /
keskmine joon

Esmaabi õueõpe Toosikannul

Järjest populaarsemaks on saanud erinevate firmade suvepäevadel tuletada meelde eluks hädavajalikku, ühendada meeldiv kasulikuga.

19.07. 2014.a. toimusid Toosikannul Würth AS suvepäevad kus sai üheskoos meelde tuletatud elupäästva esmaabi põhimõtteid ja praktiliselt harjutatud simulatsioonimannekeenidel.

Õueõpet viisid läbi esmaabiõpetajad Ellen Sternhof ja Karin Joala.

Esmaabi õueõpe Toosikannul Esmaabi õueõpe Toosikannul Esmaabi õueõpe Toosikannul Esmaabi õueõpe Toosikannul Esmaabi õueõpe Toosikannul Esmaabi õueõpe Toosikannul

Üles / 5. August 2014 /
keskmine joon

Tänu Saksamaa annetajatele

Tänu Saksamaal kogutud annetustele EPR Tallinna Seltsi jaoks, saime Võidupühaks teha toiduabipakid 125-le Punase Risti supiköögi teenuse kasutajale. Toidupakke aitasid komplekteerida ja välja anda meie tublid vabatahtlikud Maire Viisileht, Lia Spirka ja Lidia Meerents.

Abisaajate nimel täname Saksamaa annetajaid!

Tänu Saksamaa annetajatele

Üles / 7. Juuli 2014 /
keskmine joon

BIGPEPA noortelaager Soomes

10. – 14. juunini 2014 toimus Soomes, Poris, Punase Risti laager noortele.
Noortelaager oli rahvusvaheline, seal oli noori Soomest, Eestist (EPR Tallinna Seltsi esindas laagris Kreete Sepp), Keeniast ja Elevandiluurannikult. Laager jagunes oma tegevuste järgi viieks alam-laagriks, kuhu noored jaotusid vanuse järgi. Kõik laagripäevad olid õpetlike ja lustakate tegemistega täidetud ja algne võõrastus kadus kiiresti. Laagris saime meelde tuletada ja harjutada esmaabivõtteid, käia kaljult alla laskumas, osaleda mängudes, käia ehtsas soome saunas ning õppida teiste noorte kultuuritausta. Laager oli väga õpetlik ja lõbus!

Kreete Sepp- EPR Tallinna Seltsi noor

BIGPEPA noortelaager Soomes BIGPEPA noortelaager Soomes BIGPEPA noortelaager Soomes BIGPEPA noortelaager Soomes BIGPEPA noortelaager Soomes

Üles / 6. Juuli 2014 /
keskmine joon

Turvaline suvi - linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest

03.- 04.juunil 2014.a. korraldasid EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos Kesklinna Vene Gümnaasiumi, Tallinna Kanutiaia Noortemaja ja vabatahtlikega linnalaagri "Turvaline suvi" 16 lapsele toimetulekuraskustega perekondadest.
Laagri läbiviimist rahastasid Eesti Punane Rist ja Eesti Punase Risti Tallinna Selts.
Linnalaagris said lapsed teada, mis on Punase Risti liikumine ja millega tegeleb EPR Tallinna Selts ning sedagi, et Eesti Punase Rist sai sellel aastal 95.aastaseks.
Laagris toimus esmaabitutvustus, räägiti igapäevahügieenist, liikluksohutusest ja õigetest käitumismudelitest.
Koos õpiti tundma oma kodulinna ning külastati Tallinna Linnamuuseumi, kus lapsed pidid lahendama erinevaid ülesandeid ja meisterdama koos juhendajatega keskajal elanud kaupmehe maja.
Iga linnalaagris osaleja meisterdas ka karbi, mis kandis nime "Mina väljas ja mina sees". See valminud karp iseloomustas tegijat. Tulemus sai vahva ja huvitav. Teadmisi saadi Laste Liiklusmängukeskusest, kus autodega sõit õpperajal viis emotsioonid lakke.

Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna

Üles / 16. Juuni 2014 /
keskmine joon

Ohutult jalgsi läbi Tallinna

19. mail 2014 viisid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi noored koos Tallinna Seltsi sekretär L.Laul-Gontšarenkoga läbi kümnendate klasside õpilastele suunatud projektipõhise orienteerumismängu "Ohutult jalgsi läbi Tallinna".

Projekti eesmärgid olid – ohutuse propageerimine ja liikluskultuuri parandamine. Kokku osales orienteerumismängus 18 võistkonda (võistkonnas viis liiget). Kõik võistkonnad läbisid seitse kontrollpunkti, mis asusid Tallinna kesklinnas. Igas kontrollpunktis olid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi noored, kes kontrollisid koos oma ala spetsialistidega võistkondadele etteantud erinevaid ülesandeid.

EPR Tallinna Seltsi noorte projekt "Ohutult jalgsi läbi Tallinna" toimis tänu Maanteeameti ja EPR Tallinna Seltsi (Punase Risti liikmemaksud) toetusele.

Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna Ohutult jalgsi läbi Tallinna

Üles / 16. Juuni 2014 /
keskmine joon

Psühhosotsiaalne esmaabi

25. mail 2014.a. toimus Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi noorte järjekordne kokkusaamine, mida juhendas Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko. Päev jätkus koolitusega "Psühhosotsiaalne esmaabi". Kolmetunnise koolituse viis läbi Indrek Simisker, kes käsitles peamiseid psühhosotsiaalse esmaabi põhimõtteid.

Noored jäid koolitusega väga rahule ning rakendavad kindlasti saadud teadmisi.

Psühhosotsiaalne esmaabi Psühhosotsiaalne esmaabi Psühhosotsiaalne esmaabi

Üles / 16. Juuni 2014 /
keskmine joon

Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames

8.mail - Rahvusvahelisel Punase Risti päeval korraldas Tallinna Linnavalitsus Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlikele, noortele, koostööpartneritele ja PR liikumise toetajatele piduliku vastuvõtu Tallinna Raekojas. Üritus toimus Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames. Seekordne pidulik üritus andis suurepärase võimaluse koostöös Tallinna Linnavalitsusega tunnustada Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tublisid tegijaid, kes on andnud omapoolse panuse linnarahva sotsiaalsete probleemide leevendamisel, aidanud parandada ja lahendada abivajajate hetkeseisu, Tallinna Linna ja EPR Tallinna Seltsi juhatuse tänukirjadega.
Tänukirjad andsid üle Linna sekretär Toomas Sepp ja EPR Tallinna Seltsi juhatuse aseesimees Peeter Lepp.
Osalejad nautisid Meero Muusik õpilaste etteastet ja võimalust tähistada Rahvusvahelist Punase Risti päeva Tallinna Raekojas.

Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames

Üles / 17. Mai 2014 /
keskmine joon

112 päev Jüri Gümnaasiumis

Esmaabiõpetajad Ellen Sternhof ja Anni Sarv viisid läbi 09.05. 2014.a. koostöös Päästeametiga 112 päeva Jüri Gümnaasiumis.
Õppepäeva eesmärk oli kinnistada praktilise õppusega kooliaasta jooksul omandatud teadmisi ja anda kindlustunnet käitumaks võimalike õnnetuste korral mis võivad juhtuda koolivaheajal.
Kaugem eesmärk, panna lapsed mõtlema kuidas käituda nii et minuga selliseid õnnetusi ei juhtuks.
Fotod Triin Sternhof-EPR Tallinna seltsi EA rühmaliige.

112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis 112 päev Jüri Gümnaasiumis

Üles / 16. Mai 2014 /
keskmine joon

Eesti Punase Risti annetus riskirühma liikmetele

Eesti Punane Rist andis 09. mail 2014.a. EPR Tallinna Seltsile abivajajatele jagamiseks 100 pakki hügieenitarbeid.
Hügieenitarvete paki sisu: seep – 2 tk, pesupulber – 2 pakki (erinevad), kätekreem – 2 tk (erinevad), nõudepesuvahend – 1 pudel, šampoon – 2 tk, hambapasta – 2 tk, švamm – 2 tk.
Hügieenitarvete pakid jagati abivajajatele välja järgmiselt: Mustamäe Sotsiaalhoolekande osakonnas – 35 komplekti, Põhja-Tallinna Sotsiaalhoolekande osakonnas – 35 komplekti, Haabersti Sotsiaalhoolekande osakonnas – 15 komplekti ja Pirita Sotsiaalhoolekande osakonnas – 15 komplekti.
Vähekindlustatud pered tänasid Eesti Punast Risti, sest saadud abi oli neile väga vajalik.

Eesti Punase Risti annetus riskirühma liikmetele

Üles / 12. Mai 2014 /
keskmine joon

"Teguderohke nädalalõpp" - linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest

25.- 26.aprillil 2014.a. korraldasid EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos Mustamäe Laste Loomingu Maja juhtkonna, Mustamäe LOV-i ning vabatahtlikega linnalaagri "Teguderohke nädalalõpp".
Laagris osales 15 õpilast vanuses 7-15 aastat, kelle emakeeleks oli nii eesti kui ka vene keel.
Laagri läbiviimist rahastasid Eesti Punane Rist ja Eesti Punase Risti Tallinna Selts.
Linnalaagris said lapsed teada, mis on Punase Risti liikumine ja millega tegeleb EPR Tallinna Selts. Samas oli esmaabitutvustus, räägiti igapäevahügieenist, liikluksohutusest ja käitumisest.
Laagrilapsed õppisid tundma oma kodulinna ja külastasid Tallinna Linnamuuseumi. Muuseumis meisterdasid osalejad koos juhendajatega endale keskajal elanud kaupmehe maja.
Laagris tegid lapsed kollaaže teemal "Millest ma unistan", osalesid sulgpalliturniiril, käisid ujumas ja tegid torte. "Teguderohke nädalalõpp" aitas kaasa laste lõimumisele ja keelekümblusele.

Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp Teguderohke nädalalõpp

Üles / 10. Mai 2014 /
keskmine joon

Noored noortele Punase Risti liikumisest – Eesti Punase Risti 95.aastapäev

EPR Tallinna Seltsi noored, Maria Amiraslanova ja Ranner Alloja, tutvustasid 18.märtsil 2014.a. Mustamäe Laste Loomingu maja terviselaagris noortele Punase Risti liikumist.
Maria ja Ranner rääkisid Punase Risti liikumisest, Eesti Punase Risti 95. aastapäevast, tutvustasid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevusi ning korraldasid terviselaagri noortele Punase Risti teemalise viktoriini.
Ürituse lõppedes jagasid Maria ja Ranner osalejatele paberkandjal Eesti Punase Risti noorte tegevusi tutvustavaid infomaterjale ning Rimi Eesti Food AS-i poolt annetatud maiustusi.

Noored noortele Punase Risti liikumisest – Eesti Punase Risti 95.aastapäev Noored noortele Punase Risti liikumisest – Eesti Punase Risti 95.aastapäev

Üles / 10. Mai 2014 /
keskmine joon

Õpetlik päev

Kohe-kohe algab suvi ning sellepärast toimus 29.aprillil 2014.a. ohtusid ennetav laagripäev "Ohutult suvele vastu". Seekord said Tugikeskuse Juks noored võimaluse enda oskusi ja teadmisi kontrollida Liiklusmängukeskuses. Noored kordasid Liiklusmängukeskuse pedagoogidega üle kõik vajalikud liiklusreeglid. Et asi selgem oleks, läbiti ka praktiliselt liikluseeskirju järgides liikluslinnakus kõik ülekäigukohad. Noored olid väga tähelepanelikud, kuid kõige kindlamalt tundsid nad ennast valgusfooride abil teed ületades. Toimusid ka teised huvitavad üritused. Laagripäeva toetasid Kanada eestlaste annetused läbi EPR Tallinna Seltsi.

Õpetlik päev Õpetlik päev Õpetlik päev Õpetlik päev

Üles / 10. Mai 2014 /
keskmine joon

Turvaorienteerumine algklasside õpilastele

Tallinnas toimus koostöös Põhja Linnaosa Valitsusega 28.-29.04. 2014.a. Turvaorienteerumine algklasside õpilastele.
Esmaabiõpetajad Maie Mägi, Rita-Ülle Viirlaid ja Ellen Sternhof viisid läbi eakohast esmaabiõpet mida saab osutada ilma eriliste abivahenditeta.
Ürituse kordaminekule aitasid kaasa ka seltsi esmaabi rühmaliikmed Katri Säkki ja Triin Sternhof

Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine Turvaorienteerumine

Üles / 2. Mai 2014 /
keskmine joon

Aitäh Teile, head inimesed!

2014.aasta jaanuarist kuni aprillini toimus Tallinna RIMI kauplustes korjanduskampaania "Paljudel peredel on raskusi, et pakkuda lastele igapäevast toitu".
Aprillikuu lõpus tühjendasid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi sekretär koos vabatahtlike ja Tallinna RIMI kaupluste esindajatega korjanduskarpe.
Annetustest kogutud raha, kogusummas 4558,63 eurot, kanti EPR Tallinna Seltsi arvele.
EPR Tallinna Seltsi juhatus võttis vastu otsuse komplekteerida 150 toiduabipakki toimetulekuraskustega perekondadele, kus kasvavad lapsed.
28.aprillil jagasid vabatahtlikud abilised EPR Tallinna Seltsi ruumides abivajajatele Tallinna Linnaosade sotsiaalhoolekande osakondade poolt esitatud nimekirjade alusel välja toiduabipakid.
Kampaania toiduabipakkide jaoks tegid kauba ostmisel soodustusi Svensky Kaubanduse AS, Tinnarv OÜ, RASA Traiding Company AS, Takeda Pharma AS ja Noires HA OÜ.
Eesti Punase Seltsi Tallinna Selts tänab RIMI Eesti Food AS-i, Tallinna RIMI kaupluste kollektiive ning annetajaid!

Aitähh Aitähh Aitähh

Üles / 30. Aprill 2014 /
keskmine joon

Toidupakid

Vahetult enne suurt reedet, 17.aprillil, jagasid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos EPR Tallinna Seltsi vabatahtlike Laine Suvi, Lidya Meerentsi, Maire Viisilehe, Helve Tellisbergi ja Lia Spirkaga PR supiköögis 130-le abivajajale toiduabipakke. Toidupakkide sisu: 4 pakki suppi, tee, kohv, suhkur, kaks keedumuna ja kulitš. Toiduained osteti Saksamaalt saadetud annetajate raha eest. Kõik toiduabi saajad tänasid annetajaid.

Linnalaager

Üles / 26. Aprill 2014 /
keskmine joon

Linnalaager EPR Tallinna Seltsi noortele

12. aprillil toimus Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi 11-le keskastme koolinoorele linnalaagris koolitus, mille viis läbi Tallinna Seltsi vabatahtlik Jaanika Prillog ja kus osales  EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko.
Koolitusel käsitleti meeskonnatöö alustalasid, meeskonna loomise ning toimimise meetodeid/ põhimõtteid. Linnalaager oli interaktiivne. Noored koostasid ideaalse meeskonnaliikme profiili ning analüüsisid, kuidas selleni jõuda. Nii said noored aru, et meeskond ongi tervikuna üks inimene ning meeskonna liikmed toetavad üksteist. Koos loodi projekti kontseptsioon, mis ühel päeval võib ka elu sisse saada ja töö jätkuks pandi kirja omavahelised kommunikatsioonireeglid.

Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager

Üles / 23. Aprill 2014 /
keskmine joon

Külas koer Nublu ja lõvi Leo

Sellist nime kannab traditsiooniline ohutusalane ülelinnaline üritus neljandate klasside õpilastele ja see toimus 16.aprillil 2014.a. Tallinna Paekaare Gümnaasiumis.
Üritusel osalesid viieliikmelised võistkonnad üheteistkümnest Tallinna koolist.
Teooriavoorus olid sel aastal esmakordselt küsimused, mis puudutasid Punase Risti Liikumist ja Eesti Punase Risti 95. aastapäeva.
Kodutöö oli õpilastel väga hästi tehtud, sest vastused küsimustele olid põhjalikud ja lõpptulemused väga head.
Üritusel esindasid Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi juhatuse liige Eve-Mai Valdna, vabatahtlik Irina Moronova ja sekretär Lilia Laul-Gontšarenko.

Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo Külas koer Nublu ja lõvi Leo

Üles / 20.Aprill 2014 /
keskmine joon

Eesti Punase Risti annetus riskirühma liikmetele

Eesti Punane Rist andis 16. aprillil 2014.a. EPR Tallinna Seltsile abivajajatele jagamiseks 100 pakki hügieenitarbeid.

Hügieenitarvete paki sisu: seep – 2 tk, pesupulber – 2 pakki (erinevad), kätekreem – 2 tk (erinevad), nõudepesuvahend – 1 pudel, šampoon – 2 tk, hambapasta – 2 tk, švamm – 2 tk.

Hügieenitarvete pakid jagati abivajajatele välja järgmiselt: Kesklinna Sotsiaalhoolekande osakonnas – 35 komplekti, Lasnamäe Sotsiaalhoolekande osakonnas – 35 komplekti, Nõmme Sotsiaalhoolekande osakonnas – 15 komplekti ja Kristiine Sotsiaalhoolekande osakonnas – 15 komplekti.

Vähekindlustatud pered tänasid Eesti Punast Risti, sest saadud abi oli neile väga vajalik.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus

Üles / 20.Aprill 2014 /
keskmine joon

Tänukiri

Tänukiri

Üles / 20.Aprill 2014 /
keskmine joon

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – "Inimkaubandus"

9.märtsil 2014.a. toimus PR noorte koolitus teemal "Inimkaubandus". Koolituse viisid läbi Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni (IMO) tunnistuse omanikud EPR Tallinna Seltsi juhatuse liige Karoli Loo ja endine EPR Tallinna Seltsi noor Jaanika Prillog. Koolituspäev oli töine, huvitav ja õpetlik, sest koolitajad kasutasid oma töös erinevaid töövorme ja lähtusid raamatust "Inimkaubanduse ennetamine: metodoloogia tööks noortega".

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – Inimkaubandus

Üles / 3.Aprill 2014 /
keskmine joon

Linnalaager "Mina oskan, proovi ka" lastele toimetulekuraskustega perekondadest

Linnalaager "Mina oskan, proovi ka" toimus13. – 14. märtsini 2014 Eesti Punase Risti toetusel. Laagris osales 20 last toimetulekuraskustega perekondadest. Lapsed said teada mis on Punase Risti Liikumine ja sedagi, et Eesti Punane Rist on juba 95 aastane.
Esmaabi võtteid tutvustas Tatjana Rumjantseva. Lapsed said teada, kuidas sõpra hädas aidata. Laste Liiklusmängukeskuses korrati üle liiklusmärgid ja reeglid ning siis said huvilised autodega mängurajal sõites oma teadmisi kontrollida. EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Irina Moronova rääkis lastele Tallinna Kanutiaia Noortemaja ajaloost ja tegi koos lastega majas ka vahva tutvustava ekskurssiooni. Laagris said lapsed teha oma unistuse kollaaži ja lõpupeoks ise torti teha. EPR Tallinna Seltsi sekretäri Lilia Laul-Gontšarenko küsis laagri lõpupeol, et mis laagrilastele kõige rohkem meeldis ja sai üksmeelse vastuse – kõik!

Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest Linnalaager Mina oskan, proovi ka lastele toimetulekuraskustega perekondadest

Üles / 3.Aprill 2014 /
keskmine joon

Linnalaager "Sina näed seda, mida näen mina"

Tallinna Kanutiaia Noortemajas toimus 18. – 19. märtsini 2014 Eesti Punase Risti toetusel linnalaager 20-le noorele vähekindlustatud perekondadest.
Laagris õnnitleti Eesti Punast Risti, kes pidas äsja oma 95.sünnipäeva.
Teadmisi saadi linnalaagris palju, sest juhendajad kasutasid töös noortega just noortele mõeldud haridusprogrammi tegevuspaketti "Kas sa näed seda, mida mina näen?". Asjalik oli meeskonnatöös osalemine, sest üheskoos ülesandeid lahendades sai noortele selgeks, et käitutakse erinevalt, lahendatakse probleeme erinevalt, aga töö lõplik tulem sõltub siiski oskustest koostööd teha. Linnalaagris osalenud noored ütlesid EPR Tallinna Seltsi sekretärile Lilia Laul-Gontšarenkole, et selline sisutihe ja huvitav laager viis nende mõtted arvutitest eemale ning soovisid võimaluse korral uuesti linnalaagris kokku saada.

Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina Linnalaager Sina näed seda, mida näen mina

Üles / 3.Aprill 2014 /
keskmine joon

Toiduabipakid Punase Risti supiköögis

21. veebruaril ja 7.märstil 2014.a. andsid EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko koos EPR Tallinna Seltsi vabatahtlike Lia Spirka, Laine Suvi, Maire Viisilehe ja Lidia Meerentsiga 140-le abivajajatele Punase Risti supiköögis välja toiduabipakke.
Toiduabipakid komplekteeriti Saksamaalt saadud rahalise annetuse toel ja toetajaks oli ka Rasa Trading Company AS, kes annetas abipakkidesse teed.

Toiduabipakid Punase Risti supiköögis Toiduabipakid Punase Risti supiköögis

Üles / 3.Aprill 2014 /
keskmine joon

Ohutuspäev firmas E-Betoonelement

Eesti Punase Risti esmaabiõpetajad osalesid 20.04. 2014.a.
firma poolt korraldatud õppepäeval, millest võtsid osa kõik töötajad.
Ohutuspäeval tuli firma töötajatel tegutseda mitmesugustes ohuolukordades, tuletada meelde õpitut ja saada uusi teadmisi.
Eesti Punase Risti esmaabiõpetajad viisid läbi praktilise koolituspäeva ohutuspäeva raames.
Harjutasime elupäästvat esmaabi, püsiv küliliasendit ja lihtsamaid sidumisvõtteid.
Loodetavasti andis praktiline õpe julgust juurde tegutsemisel kui peaks juhtuma reaalne õnnetus.

Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement Ohutuspäev firmas E-Betoonelement

Üles / 31. Märts 2014 /
keskmine joon

Teotahe Eesti Punases Ristis

Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis Teotahe Eesti Punases Ristis
Üles / 31. Märts 2014 /
keskmine joon

Uued vabatahtlikud

9.veebruaril 2014 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte järjekordne kokkusaamine. Kokku tulid nii "vanad" kui ka "uued" noored. EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenko tegi ettepaneku, et noored tutvustaksid ennast üksteisele läbi kollaažtehnika. Töö oli loominguline ning tutvustus sai värviline.
Päev jätkus koolitusega, mille viisid läbi kogemustega noored. Nad tutvustasid oma tööd lasteaedades ja "Sina Oskad Seda" üritustel, mis toimub läbi vestluse EPR raamatu "Oskame olla" järgi. Noored olid aktiivsed ja koolitus oli kasulik.

Uued vabatahtlikud Uued vabatahtlikud Uued vabatahtlikud

Üles / 11. Veebruar 2014 /
keskmine joon

Helkur päästab jalakäia!

Kampaania – "Helkur"

Koostöö Maanteeameti ja Politsei- ja Piirivalveametiga

Politsei- ja Piirivalveameti Põhja Prefektuuri ennetusteenistuse vanemkomissar Marina Aleksejeva koos vanemkonstaabel Mari-Liis Möldriga rääkisid 31.jaanuaril 2014.a. Punase Risti supiköögi teenuseid kasutavate abivajajatega liiklusohutusest ja tuletasid kõigile meelde, et pimedal ajal on helkuri kandmine kohustuslik.
Kõik supiköögi külastajad said endale riiete külge kinnitamiseks ka helkuri. Selline ennetustöö on vajalik ja politseitöötajad on teinud seda koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul-Gontšarenkoga korduvalt. Helkurid jagamiseks saime Maanteeametilt.

Helkur

Üles / 4. Veebruar 2014 /
keskmine joon

EPR Tallinna Seltsis noorte koolitus

25.jaanuaril 2014.aastal toimus koolitus EPR Tallinna Seltsis noortele: "Punase Risti liikumine" ja "Humanitaarõigused". Koolituse viis läbi EPR töötaja Indrek Simisker.
Koolitusel osales palju uusi noori, kes tahtsid teada saada, millega tegeleb Punane Rist ja kuidas on võimalik omalt poolt kasulik olla.
Koolitus oli noortele õpetlik ja huvipakkuv, sest ta mõjutas noori ühinema EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikega.

Üles / 4. Veebruar 2014 /
keskmine joon

Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias

EPR Tallinna Seltsi noored Regina Tammiste ja Maria Amiraslanova koos sekretär Lilia Laul-Gontšarenkoga käisid 29.jaanuaril 2014.aastal Tallinna Mahtra lasteaias.
Koostöö selle lasteaiaga on juba aastatepikkune.
EPR Tallinna Seltsi noored viisid lasteaialastega läbi õpetlikud vestlused ohutusteemadel, kasutades raamatut "Oskame olla". Vestlusringid rühmades toimusid eesti ja vene keeles ning mudilased olid väga uudishimulikud ja aktiivsed.

Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias

Üles / 4. Veebruar 2014 /
keskmine joon

Noored noortele

EPR Tallinna Seltsi noored Regina, Mariliis, Liis, Sirgrid ja Katarina korraldasid 21.jaanuaril 2014. aastal Jakob Westholmi Gümnaasiumis teabepäeva kooli vanemate klasside õpilastele.
Nad tutvustasid EPR Tallinna Seltsi, rääkisid vabatahtlike tegevustest EPR Tallinna Seltsis ja kutsusid oma koolikaaslasi osalema EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikus tegevuses ning osalema koolitustel, et täiendada oma teadmisi.

Noored noortele

Üles / 4. Veebruar 2014 /
keskmine joon

Annetajate suur panus

2013.a. novembris ja detsembris ning 2014.a. jaanuari algul tühjendas EPR Tallinna Selts korjanduskarpe Tallinna RIMI Ülemiste, Mustakivi, Norde, Haabersti, Magistral, Tatari, Sõpruse, Nurmenuku ja Haabersti kauplustes.
Annetusi korjasime puudustkannatavate perede lastele jõululaua katmiseks ning toiduabipakkide tegemiseks.
Annetustest saime raha 4540.03 € ja
kandsime selle summa EPR Tallinna Seltsi arvele.
Jõulupakid komplekteeriti detsembris 80-le ning toiduabipakid jaanuaris 100-le toimetulekuraskustega perekonnale, kus kasvavad lapsed. Kõik kaheksa Tallinna Linnaosa Sotsiaalhoolekande osakonda esitasid perede nimekirjad, kellele annetada jõulu- ja toiduabipakid.
Jõulupakke ja toiduabipakke andsime välja 17.detsembril 2013.a. ja 09.jaanuaril 2014.a. Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi ruumides.
Omapoolse panuse sellesse heategevuslikku korjandusse andis ka SEB panga Tornimäe kontor, kes ei võtnud annetatud raha arvelepaneku eest EPR Tallinna Seltsilt teenustasu.

Heategevust toetasid Rasa Trading Company AS, Maanteeamet, Svensky Kaubanduse AS, Noires HA OÜ ja Takeda Pharma AS.

Abisaajate nimel täname:

  • RIMI kaupluste kollektiive
  • annetajaid
  • toetajaid
  • Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlike

Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus

Üles / 12. Jaanuar 2014 /
keskmine joon
 
 
Tallinn
Järgmised koolitused
 

Juhatuse esimees
Mihkel Tamme - Terviseamet, nõunik

Juhatuse aseesimees
Toomas Sepp - Tallinna Linnakantselei, linnasekretär

Juhatuse aseesimees
Peeter Lepp - Tallinna Vee-ettevõtjate Järelevalve SA, juhatuse esimees

Liikmed
Karoli Loo - Energia avastuskeskus, giid

Gunnar Heinoja - Tallinna Prantsuse Lütseum, õpetaja

Harri Viik - Tatari 53 Hotell, juhataja

Marje Paljak - Tallinna Kesklinna Valitsus, Sotsiaalhoolekande osakond, juhataja

Eve-Mai Valdna - Maanteeamet, Liikluskasvatuse talitus, juhtivspetsialist

Margarita Kangur - Esmed Töötervishoiu OÜ, töötervishoiuõde

 
Uudised
Eesti Punane Rist 95
Korjandus Tallinna RIMI kauplustes – "Aita katta laste jõululaud!"
Jõulukuu on rõõmude kuu
"Teguderohke nädalalõpp"
Tänukiri
Tallinna eakate jõuluüritus
AIDS-i vastu võitlemise päev
Harivad õppetunnid koolis – Punase Risti liikumine
Kuidas end ohtude eest kaitsta
Kogupere "PEREPÜHAPÄEV" Forum Cinemas
Lasteaedade ohutusalane teabepäev
Ennetustöö Tallinna Lasteaias Kirsike
Päevane koolituslaager
Lasteaedade mudilaste ja esimese klassi õpilaste ohutus-ja spordipäevad
Mustamäe Mini-SOS
Koolituslaager EPR Tallinna Seltsi noortele
AS Gasell ja EPR Tallinna Selts
Falgi pargis – Kassisaba kapipuhastuspäev
"Aitame koos lapsed kooli!"
Toiduabipakid abivajajatele
Koolikotikampaania "Ranits 2014"
Mina saksa-eesti noorte laagrist 2014 Saksamaal
Projekt Kaitse end ja aita Teist ("KEAT") koostöös riiklike struktuuridega (Päästeamet, Politsei, Maanteeamet)
Esmaabi õueõpe Toosikannul
Tänu Saksamaa annetajatele
BIGPEPA noortelaager Soomes
Turvaline suvi - linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest
Ohutult jalgsi läbi Tallinna
Psühhosotsiaalne esmaabi
Rahvusvahelise Punase Risti päeva tähistamine Eesti Punase Risti 95.aastapäeva raames
112 päev Jüri Gümnaasiumis
Eesti Punase Risti annetus riskirühma liikmetele
"Teguderohke nädalalõpp" - linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest
Noored noortele Punase Risti liikumisest – Eesti Punase Risti 95.aastapäev
Õpetlik päev
Turvaorienteerumine algklasside õpilastele
Aitäh Teile, head inimesed!
Toidupakid
Linnalaager EPR Tallinna Seltsi noortele
Külas koer Nublu ja lõvi Leo
Eesti Punase Risti annetus riskirühma liikmetele
Tänukiri
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus – "Inimkaubandus"
Linnalaager "Mina oskan, proovi ka" lastele toimetulekuraskustega perekondadest
Linnalaager "Sina näed seda, mida näen mina"
Toiduabipakid Punase Risti supiköögis
Ohutuspäev firmas E-Betoonelement
Teotahe Eesti Punases Ristis
Uued vabatahtlikud
Helkur päästab jalakäia!
EPR Tallinna Seltsis noorte koolitus
Õppetunnid Tallinna Mahtra Lasteaias
Noored noortele
Annetajate suur panus
 
UUDISED
UUDISED 2013
UUDISED 2015

 

riba
Kohalikud kontaktid Sotsiaalmeedia
Tallinna Selts - Eha 8, Tallinn. Telefon 660 5344, e-mail ellen.sternhof[at]gmail.com
Järvamaa Selts - Suur-Aia 2-2, Paide. Telefon 385 1104, e-mail jarvamaa[at]redcross.ee
Ida-Virumaa Selts - Vahtra 6, Kohtla-Järve. Telefon 337 3306, e-mail idavirumaa[at]redcross.ee
Narva Selts - Karja 6A, Narva. Telefon 5190 8311, e-mail narva.punanerist[at]neti.ee
Pärnumaa Selts - Kuninga 30A, Pärnu. Telefon 512 2881, e-mail punanerist.parnumaa[at]mail.ee
Tartumaa Selts - Jakobi 19, Tartu. Telefon 742 3247, e-mail info[at]tartupunanerist.org.ee
Läänemaa Selts - Jaama tn. 8A-29, Haapsalu. Telefon 473 7053, e-mail laanemaa[at]redcross.ee
Jõgevamaa Selts - Rohu 6-18, Jõgeva. Telefon 506 2889, e-mail jogevamaaredcross[at]gmail.com
Saaremaa Selts - Lasteaia 12, Kuressaare. Telefon 453 3613, e-mail saaremaa[at]redcross.ee
Valgamaa Selts - J. Kuperjanovi 3A-34, Valga. Telefon 764 3856, e-mail valgamaa[at]redcross.ee
Viljandimaa Selts - Leola 10, Viljandi. Telefon 514 7389, e-mail punanerist[at]hot.ee
Võrumaa Selts - Olevi 23-3, Võru. Telefon 513 3238, e-mail voruredcross[at]hot.ee
Põlvamaa Selts - Aasa 5-6, Põlva. Telefon 5331 6393, e-mail polvamaa.redcross[at]gmail.com
Sillamäe Selts - Viru 7, Sillamäe. Telefon 392 4101, e-mail redcross7[at]hot.ee
Paldiski Selts - Sadama 8, Paldiski. Telefon 674 1050, e-mail paldiskipunanerist[at]rambler.ru
Raplamaa Selts - Mahlamäe 8-3, Rapla. Telefon 489 4120, e-mail raplamaa[at]redcross.ee
Facebook
Jalus
Eesti Punane Rist facebook Tallinn