Avaleht / In English
logo
   
 
   
 

Vormsi lasteaia tänukiri - Lilia Laul

 

Vormsi lasteaia tänukiri - Lilia Laul

Üles / 12. Oktoober 2017 /
keskmine joon
 
Jõulurõõm eakatele

EPR Tallinna Selts korraldas kobarkinos Coca-Cola Plaza 14.detsembril 2017, koostöös Kesklinna, Kristiine, Lasnamäe ja Pirita Linnaosa Valitsustega, jõuluürituse eakatele.
AS Forum Cinemas lubas kasutada tasuta oma ruume, oli töötajatega abiks ning näitas eakatele filmi „Jõuluvanade vahetus“.
Enne filmi algust tervitasid osalejaid EPR Tallinna Seltsi juhatuse aseesimees Peeter Lepp ja Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder ning soovisid kõigile häid jõule.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos vabatahtliketega jagasid eakatele kingitusi, abiks olid ka Tallinna abilinnapea koos EPR Tallinna Seltsi juhatuse aseesimees.
Politseiametist Marina Aleksejeva ja Maanteeametist Eve-Mai Valdna omakorda jagasid kõigile üritusest osalejatele helkureid ja voldikud liiklusohutusest ning kostitasid kommidega.

Jõulurõõm eakatele Jõulurõõm eakatele Jõulurõõm eakatele Jõulurõõm eakatele Jõulurõõm eakatele

Üles / 31. Detsember 2017 /
keskmine joon
 
Jõulurõõm erivajadustega lastele ja noortele

2017. aasta jõulukuul korraldas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikega neli päevalaagrit 64-le erivajadustega lapsele ja noorele. Laagrid kandsid ühist nime – „Päev koos EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikega“.
Üheskoos tehti ettevalmistusi jõuludeks – tutvuti jõulutraditsioonidega, meisterdati ja kaunistati sõpradele jõulukaarte, küpsetati ja kaunistati piparkooke, kaeti jõululaud, maitsti head ja paremat. Kõik said oma võimaluse – esineda nii Jõulutaadile, kui ka Ded Morožile. Päeva jooksul nautisid osalejad ühismänge, laulu ja tantsu.
Laagrite läbiviimist toetas Eesti Punane Rist.

Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm

Üles / 30. Detsember 2017 /
keskmine joon
 
Külas Jõuluvana ja Ded Moroz

10.detsembril rõõmustasid Kanutiaia Huvikooli teatrikollektiivid Kesklinna ja Kristiine linnaosade vähekindlustatud perekondade lapsi etendustega „Hiired pööningul“ ja „Kuldne kukk“. Enne etendusi said lapsed endale näomaalijatelt toredad näomaalingud.
Põhjamaalt jõudsid kahele jõuluüritusele lapsi rõõmustama ka Jõuluvana ja Ded Moroz.
Kohale tulid lapsi ja nende vanemaid tervitama Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder ja Kesklinna Linnaosa vanem Vladimir Svet.
Ürituste korraldaja oli EPR Tallinna Selts koostöös Kesklinna ja Kristiine Linnaosade sotsiaalhoolekande osakondadega. EPR Tallinna Seltsi sekretäril Lilia Laulul olid abiks EPR Tallinna Seltsi juhatuse liige, Kesklinna Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Marje Paljak ja EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Irina, Els, Janek, Tatjana, Liis, Olga ning Lisete.

Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz Külas Jõuluvana ja Ded Moroz

Üles / 15. Detsember 2017 /
keskmine joon
 
1.detsember – ülemaailmne AIDS-i vastu võitlemise päev

1.detsembril korraldas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos PR vabatahtlike ja noortega Tallinna linna gümnaasiumites, huvikoolides ja noortemajades AIDS-i ennetavaid teavitusüritusi. Sel aastal korraldati kaheksa ennetusüritust, kus noortele räägiti AIDS-ist. Koolides toimusid infotunnid, noored kajastasid seda probleemi oma joonistustes ning tegid punasest paelast rinnas kandmiseks mälestuslindid. Nende lintidega mälestati AIDS-i ohvreid.
Tegevusse kaasatud asutuste juures süüdati küünlad, millest moodustus punane lint - sallivuse ja hoolivuse sümbol. Tallinnas ülemaailmse AIDS-i vastu võitlemise päeva läbiviimist toetas Eesti Punane Rist.

1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember 1. detsember

Üles / 15. Detsember 2017 /
keskmine joon
 
Lasnamäe Linnaosa laste jõulurõõm

4.detsembril olid Kultuurikeskusesse Lindakivi oodatud kahele jõuluüritusele lapsed toimetulekuraskustega perekondadest.
EPR Tallinna Selts koostöös Lasnamäe Linnaosa Valitsusega rõõmustasid 400 last.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ning PR vabatahtlikud tegid ära suure töö, sest peolisi ootasid ees, kutsete ettenäitamisel, kogukad kingipakid.
Eesti keelt kõnelevad lapsed vaatasid etendust „Hiired pööningul“, aga vene keelt kõnelevad lapsed – „Kassi maja“. Lastele tulid külla nii Jõuluvana kui ka Ded Moroz.
Peole lisasid elevust näomaalijad, kes mõne hetkega muutsid lapsed kassideks, koerteks või soovitud muinasjututegelasteks.
Jõulupeol tervitasid lapsi Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder ning Lasnamäe Linnaosa vanem Maria Jufereva.

Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm Jõulurõõm

Üles / 13. Detsember 2017 /
keskmine joon
 
Linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest

17.-18.novembrini 2017 toimus 15-le toimetulekuraskustega perekondade lapsele linnalaager, mille korraldajaks oli EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ja abilisteks PR noored ning Mustamäe Laste Loomingu Maja töötajad.
Laagri raames tutvusid lapsed Punase Risti Liikumisega ja EPR Tallinna Seltsi tegevusega, kordasid üle liiklusohutuse kuldreeglid, käisid kinos Apollo ning Tervishoiumuuseumis, rääkisid sellest, miks peab järgima tervise- ja hügieenireegleid ning millised on tervislikud eluviisid, õppisid suhtlema jpm.

Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager Linnalaager

Üles / 24. November 2017 /
keskmine joon
 
Linnalaager „Kas sa näed seda, mida mina näen“

10.-11.novembril 2017. toimus linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest. 15 õpilast üheksast Tallinna linna koolist tutvusid selles laagris Punase Risti Liikumisega, EPR Tallinna Seltsi tööga, töötasid haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ moodulite järgi, õppisid sugulastele ja sõpradele paberkandjal kaarte kirjutama ja said teada kuidas neid posti teel saata, külastasid Lennusadamat, arutasid hügieeniteemadel, kordasid üle liiklusohutusreeglid, tegid kollaažtehnikas pilte ja valmistasid üheskoos süüa.
Maksu- ja Tolliameti töötajad rääkisid lastele narkootiliste ainete kahjulikest mõjudest ning tutvustasid näitlikult narkokoerte tööd.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas EPR Tallinna Seltsi vabatahtlike Irinat, Mariat, Olgat ja Svetlanat abi eest linnalaagri ettevalmistamisel ja selle läbiviimisel.

Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen Kas sa näed seda, mida mina näen

Üles / 20. November 2017 /
keskmine joon
 

Terve ja turvaline Harjumaa

Sausti mõisas toimus 8.novembril 2017 tervisekonverents „Terve ja turvaline Harjumaa“, kus osales EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul.
Konverentsi tööpäev oli väga sisutihe, sest esindatud olid Sotsiaalministeerium, Eesti Tervisedenduse Ühing, Tervise Arengu Instituut, Politsei- ja Piirivalveamet, Terve Eesti Sihtasutus, MTÜ Ohutusõpetuskeskus.
Räägiti rahvatervise muutustest, uimastiennetuse võimalustest noortele, tervisekäitumise kujundamisest, liiklusohutusprojektist "Peatu ja vaata", tutvustati käitumisoskuste mängu „VEPA“ jpm.

Konverentsi modereeris Tõnis Milling.

Üles / 14. November 2017 /
keskmine joon
 
Sinu käed päästavad elu!

Aeg ja koht: 16.10. 2017.a. hommikupoole Merivälja Kool, alates 17.00 Solaris Keskuse aatrium
Osalejad: Ellen Sternhof, Raul Sternhof, Merike Mets, Elf Fond, Ain Siimon, Gunnar Richter, Tatjana Jessina, Tatjana Rumjantseva, Margarita Kangur, Kalle Kask, Maret Voore.
Üritus: „Sinu käed päästavad elu.“, mida tegelikult tähistatakse Euroopas kui südame taaskäivitamise alast teavituspäeva.

Südame äkksurm on ootamatu, mitte-eeldatud surm suhteliselt hea tervisliku seisundi foonil, millele eelnevalt võib esineda südamekaebusi.
On teaduslikult põhjendatud, et kõigist kiirabi poolt tehtud taaselustamiskatsetest on edukad ainult 30% kui rakendatakse elustamisvõtteid enne kiirabi saabumist. Ilma eelneva taaselustamiskatseteta aga ainult 10% Selleks, et julgustada inimesi kiirelt alustama elustamist on vaja saada vahetu praktiline kogemus mannekeenil harjutades.
Koostöös Tallinna Lastehaiglaga viisime läbi aktsiooni“ Sinu käed päästavad elu“ Merivälja koolis, õppust sai umbes 500 last, koolitust viisime läbi 8 liikmelise tiimina, neli Tallinna Lastehaiglast ja EPR Tallinna seltsist Ellen Sternhof, Raul Sternhof, Merike Mets, Tatjana Rumjantseva. Kella 17.00- 20.00 jätkus aktsioon Solaris keskuse aatriumis, kuhu lisandusid teised vabatahtlikud Nii Tallinna Lastehaiglast kui ka Pet City loomakliinikumist.
Aktsioooni juhtis Artur Raidmets.
Kolme tunni jooksul olid pidevalt hõivatud kõik 16 mannekeeni ja PetCity loomamannekeenid.

Ellen Sternhof
EPR Tallinna seltsi sekretär

Sinu käed päästavad elu Sinu käed päästavad elu Sinu käed päästavad elu

Üles / 30. Oktoober 2017 /
keskmine joon
 

Eestimaa Punase Risti ja Saksamaa Punase Risti noorte laager

21.- 27. augustini toimus Põlvamaal Maarja külas Punase Risti noortele laager. Kokku tulid Eestimaa Punase Risti noored, kellega liitusid Saksamaa Punase Risti noored.
Laagrit alustasime üheskoos töö tegemisega – tegime toole, ehitasime sipelgamaja jpm. Viimastel laagripäevadel toimusid väljasõidud. Käisime paljudes kohtades, näiteks Tartus Teaduskeskuses AHHAA ja Maanteemuuseumis.
See oli tore laager, kus saime teada palju uut, tegime kasutoovat tööd ja vahetasime kogemusi.

Katharina Park
EPR Tallinna Seltsi noor

SPR & EPR SPR & EPR SPR & EPR

Üles / 12. Oktoober 2017 /
keskmine joon
 

Laager Lasnamäe Gümnaasiumi õpilastele

Septembri lõpupäevadel ja oktoobrikuu esimesel päeval toimus kolmepäevane laager Lasnamäe Gümnaasiumi õpilastele. Laager oli kakskeelne, kus läbiti esmaabikursus, õpiti haridusprogrammi „Kas sa näed seda, mida mina näen“ moodulite järgi meeskonnatööd ja külastati Lennusadamat.

Õpilaste arvamused:

 • sain tuttavaks huvitavate inimestega
 • saime rohkem teada (sh Punase Risti Liikumise kohta)
 • meeldisid õpetajad, suhtlusring ja Lennusadam oli huvitav
 • meeldis rühm, laagri programm, vitamiinipausid, söök
 • suur tänu selle võimaluse eest! - sain ennast proovida erinevate situatsioonides
 • kõik oli väga tore ja õppisin ka eesti keelt
 • õpime ühes koolis ja ei tunnegi teineteist
 • osaleksin hea meelega veel sellises laagris, sest kõik oli väga huvitav

Laager Laager Laager Laager Laager Laager Laager Laager Laager Laager

Üles / 6. Oktoober 2017 /
keskmine joon
 

Haabersti Linnaosa MINI SOS (Sina Oskad Seda)

Juba neljandat korda toimus Haabersti Linnaosa lasteaedade vanemate rühmade laste ohutusalane teabepäev mini-SOS.
26.septembril 2017 kogunes Haabersti Sportmängude Halli 208 koolieelikut koos 26 õpetajaga, kes esindasid Haabersti Linnaosa kaheksat lasteaeda.
Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoni sõnul said need lapsed teabepäeval kasulikke teadmisi esmaabist, tule- ja veeohutusest, liiklusohutusest, elektriohutusest, ohutust tegutsemisest ümbruskonnas, abi kutsumisest, suutervisest ja õigest unerežiimist.
EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Irina, Tiina, Triinu, Marie, Katharina koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Liliaga tegutsesid teabepäeval EPR Tallinna Seltsi kontrollpunktis.

Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS Haabersti Linnaosa MINI SOS

Üles / 7. September 2017 /
keskmine joon
 

Ohutuspäev Männi pargis

21.septembril 2017 toimus Mustamäe Linnaosa lasteaialastele ja esimese klassi õpilastele ohutuspäev „Sina Oskad Seda“, millest võttis osa 706 last ja 127 õpetajat.
EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Irina, Veera, Natalja, Mariliis, Marta, Maarja, Diana ja Katharina osalesid üritusel, kus vestlesid lastega ohutusteemadel kasutasid EPR raamatut „Mina oskan seda“, kordasid lastega hädaabinumbrit, õpetasid sellele numbrile helistamist ning näitasid ette eneseabivõtteid.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tunnustas vabatahtlike ja tänas neid tehtud töö eest.

Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis Ohutuspäev Männi pargis

Üles / 27. September 2017 /
keskmine joon
 

Teabepäev „Mina Oskan Seda“

07. septembril toimus Lasnamäe Spordikompleksi staadionil traditsiooniline ohutusalane sportlik teabepäev “Mina Oskan Seda”. Teabepäeval osales ligikaudu 600 last kahekümne üheksast Lasnamäe linnaosa munitsipaallasteaiast. Koolieelikuid tervitas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.
Tegemist ei olnud spordivõistlusega või parima võistkonna väljaselgitamisega, sest lisaks sportlikule tegevusele said mudilased teadmisi liiklusohutusest, eneseabist ja ohutust käitumisest looduses.
Ohutusteemadel vestlesid lastega EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud.
Lasnamäe LOV-i kultuuri- ja noorsootöö osakonna juhataja Eve Annuse tänusõnad: „Lasnamäe Linnaosa Valitsus tänab EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul`i ning vabatahtlikke Irina Moronovat, Veera Kudrinad, Liis Seppa, Egle Koppelit ja Diana Daljajevat suurepärase tegevuse eest Lasnamäe lasteaedade ohutusalasel teabepäeval „Mina Oskan Seda“.

Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi

Üles / 18. September 2017 /
keskmine joon
 

EPR Valga ja Tallinna Seltside noorte koostöö

29. augustil käis EPR Tallinna Seltsi noor vabatahtlik Tuuli koos EPR Valga Seltsi noortega külas Taheva lastekodul. Valgas on koostöö Taheva lastekoduga kestnud juba pikalt, ning Valga noored on Taheva lastekodu külastanud palju kordi. Seekord oli väljasõidu programmis tutvumis- ja sportmängud, tõukerattamatk ümberkaudsetel teedel, ning lõpukas töötoad, kus noored vabatahtlikud ja lastekodu elanikud said valmistada mudelauto, maalida näovärvidega, ning tehti ka rõõmus päevalillekujuline kollaaž kõikide osalenud vabatahtlikke, kasvatajate, ja laste nimedega.

EPR Tallinna Seltsi noor Tuuli Kalev

Üles / 12. September 2017 /
keskmine joon
 

Noored vahetavad kogemusi

02.septembril 2017.a. toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koosolek/koolitus. Noored said peale suvepuhkust taas kokku, tutvusid uute liitujatega, vahetasid muljeid ja oma töökogemusi, tegid uusi plaane, avaldasid oma koolitussoove ja asusid üheskoos lasteaedade lastele korraldatava ohutuspäevade mini SOS läbiviimist ette valmistama.
Koosolek/koolitusel osalesid nii „vanad“ kui ka uued PR noored.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas kõiki noori, kes osalesid koolikotikampaania „Ranits 2017“ ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning luges ette koostööpartnerite saadetud tänusõnad.

Noored vahetavad kogemusi Noored vahetavad kogemusi

Üles / 7. September 2017 /
keskmine joon
 

Sügispäev Falgi pargis

PR noortel algas kooliaasta aktiivse tegutsemisega. Diana, Marie, Els koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga osalesid 03.septembril Kassisaba Seltsi väliüritusel Falgi pargis. Noored tutvustasid osalejatele Punase Risti Liikumist ja korraldasid õnneloosi, millest saadud tulu kasutatakse töös lasteaialastega.

Sügispäev Falgi pargis Sügispäev Falgi pargis Sügispäev Falgi pargis Sügispäev Falgi pargis

Üles / 7. September 2017 /
keskmine joon
 

Toiduabipakid Punase Risti supiköögis

EPR Tallinna Selts sekretär Lilia Laul koos Punase Risti vabatahtlike Laine, Lia, Lidia, Maire ja Helvega komplekteerisid 18.augustil toiduabipakke. Need pakid jagati samal päeval supiköögi teenust kasutajatele välja.
Toiduabipakid komplekteeriti laekunud Punase Risti liikmemaksude rahade ja Saksamaalt laekunud sihtotstarbelise annetuste eest.
Abisaajad kiitsid supiköögi kokka Nataljat ja tänasid maitsvate suppide eest.

Üles / 30. August 2017 /
keskmine joon
 

30 last saavad komplekteeritud ranitsad

Gasell AS annetas EPR Tallinna Seltsile 30 ranitsat.
RIMI Eesti Food AS Tallinna RIMI kauplustes kassade kõrval asuvatesse reklaamiga märgistatud „Aita täita koolikotti“ korjanduskarpidesse annetatud raha eest ostsime ranitsatesse koolitarbed. EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos vabatahtlikega komplekteerisid 24.augustil ranitsad koolitarvetega ja andis need üle Tallinna linnaosade sotsiaalhoolekande osakondadele. Lapsed toimetulekuraskustega perekondadest saavad komplekteeritud ranitsad sealt kätte.
Svensky Kaubanduse AS/Marmiton AS pani omalt poolt, rõõmuks lastele, igasse ranitsasse küpsiseid.
Täname kõiki, kes toetasid koolikotikampaaniat „Ranits“!

Üles / 30. August 2017 /
keskmine joon
 
Doing local, changing global

02.-12. juulil kohtusid Lätis rahvusvahelise noortevahetuse “Doing local, changing global” raames 36 Punase Risti noort Lätist, Eestist, Portugalist, Hollandist, Saksamaalt ja Austriast. Noortevahetuse korraldas Läti Punane Rist Erasmus+: Youth in Action programmi raames ning toimumispaigaks oli “Purgaili” kompleks Smiltene lähedal.
Noortevahetuse põhieesmärgiks oli anda Punase Risti noortele võimalus vahetada kogemusi rahvusvahelisel tasemel, tõstes nende teadlikkust vabatahtlikust tööst.

Käsitleti vabatahtlikkust töötamisel:

 • vanuritega;
 • laste ja noortega;
 • laste ja noortega sotsiaalsetest riskigruppidest (k.a. vangistuses viibivad noored);
 • tervishoius ja esmaabiprogrammides;
 • pagulastega;
 • loomade ja keskkonnaprobleemidega.

Koos tutvuti erinevate vabatahtlike tegevuste, projektide ning vabatahtlikkusega kaasnevate murekohtadega erinevates Euroopa Liidu riikides. Diskussioone juhtisid vastava ala eksperdid. Iga teema lõppes külaskäiguga mõnda vastavasse asutusse, et uusi teadmisi praktiseerida. Külastati hooldekodu, noortekeskust, lastelaagreid jpm.
Õhtuti tutvustasid iga rahvusliku seltsi esindajad oma kodumaad - toitu, kirjandust, muusikat, tantse, kombeid jpm. Noortevahetuse tulemusena käivitati ühine sotsiaalmeediakampaania, millega tõsteti rahvusvahelisel noortepäeval, 12. augustil, teadlikkust noorte vabatahtlike olulisest rollist meie ühiskonnas.
Eestit esindasid noortevahetuses vabatahtlkud Tuuli Kalev ja Pille-Riin Pärn Tallinna Seltsist ning Kadri-Triin Kattai, Katrin Taits, Anni Maire Adson ja noortejuht Annika Aunapu Valgamaa Seltsist.

lati lati lati lati lati lati

Üles / 25. August 2017 /
keskmine joon
 

Koolikotikampaania "Ranits 2017"

17. augustil said kobarkinos Coca-Cola Plaza. 353 koolilast uued koolitarvetega ranitsad ja vaatasid "Emoji film".
Abilinnapea Martinsoni sõnul on ranitsaüritus ühtlasi ka esimene märk sellest, et kooliaasta on varsti käes.
"Kooliaasta algus peab olema kõigile koolijütsidele rõõmupäevaks ja seda ei tohiks ära rikkuda puudu olevad koolikott või õppetööks vajalikud koolitarbed," sõnas abilinnapea Merike Martinson kampaania “Ranits 2017” lõppüritusel. Abilinnapea sõnul on tegemist pikaaegse hea ja juba traditsioonilise koostööga Tallinna linna ja Punase Risti Tallinna Seltsi vahel. Tallinna linnavalitsus ja linnavolikogu toetavad koolikotikampaaniat alates 2001. aastast. Tänavu toetas Tallinna linn üritust 9891.- euroga ning heatahtlikud toetajad annetasid koolitarvete muretsemiseks Tallinna RIMI kaupluste korjanduskarpidesse raha.
Koolikotikampaania "Ranits" käigus aidatakse kooliks ette valmistuda vähekindlustatud perekondade kooliminevatel lastel. Kõigile koolikotikampaania "Ranits 2017" heatahtlikele toetajatele suur suur tänu!

Pilt: Albert Truuväärt

Ranits 2017 Ranits 2017 Ranits 2017 Ranits 2017 Ranits 2017 Ranits 2017 Ranits 2017

Üles / 18. August 2017 /
keskmine joon
 

Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud

EPR Tallinna Seltsi ruumides komplekteerisid 16.augustil Tallinna seltsi sekretär Lilia ja vabatahtlikud Laine, Lia, Lidia, Helve, Marje, Liis, Mariliis, Marta, Kathatarina, Sigrid, Tanja, Jekaterina, Ira, Sonja, Olga, Kelly, Triinu, Laine, Agnes-Andra kokku 353 ranitsat.
Koos tegid mõnuga tööd nii eakad kui ka noored, sest neid innustas teadmine, et nad saavad rõõmustada lapsi toimetulekuraskustega perekondadest.
Samad vabatahtlikud jagavad juba 17.augustil kampaania „Ranits 2017“ pidulikul lõppüritusel lastele kutsete alusel need 353 koolitarvetega komplekteeritud ranitsat välja.

Suur suur tänu Teile – vabatahtlikud!

Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud

Üles / 17. August 2017 /
keskmine joon
 

„Aita täita koolikotti“ – täname annetajaid

Kampaania „Aita täita koolikotti“ toetas toimetulekuraskustes perede lapsi vahetult enne kooliaasta algust.
Tallinnas olid kampaania korjanduskarbid Norde Centrum, Sõpruse, Haabersti, Mustakivi, Tatari, Põhja, Ülemiste, Magistrali, Nurmenuku, Laagna, Sõle, Kaubahall, Telliskivi, Astangu, Tööstuse, Tammsaare, Juhkentali, Pärnamäe ja Silikaadi Rimi kauplustes.
Nendes kauplustes tühjendasid maist augustini korjanduskarpe EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul, vabatahtlikud Kersti ja Janek ning kaupluste töötajad. Kokku annetati lastele 4442.58 eurot.
Annetatud raha eest osteti kampaania „Ranits 2017“ jaoks igasse uude ranitsasse koolitarbeid.
17.augustil saavad 353 toimetulekuraskustega perekondade last, kutse ettenäitamisel, kobarkinos Coca-Cola Plaza tasuta koolitarvetega komplekteeritud ranitsa.
Lisaks komplekteeritakse lastele veel 30 ranitsat ja need antakse üle Tallinna linnaosade sotsiaalhoolekande osakondadele.
Suur tänu annetajatele ja Tallinna Rimi kaupluste töötajatele!

Aita täita koolikotti – täname annetajaid

Üles / 15. August 2017 /
keskmine joon
 

Rahvusvaheline noortevahetus Lätis

2. - 12. juuni käisid kuus Eesti Punase Risti noort, kaks neist Tallinna Seltsist ja neli Valga omast, Läti Punase Risti korraldatud noortevahetusel "Doing Local - Changing Global", mida finantseeris Erasmus+. Noortevahetuse teema oli vabatahtlik töö, ning selle ajal oli osalejatel võimalik vahetada mõtteid ja õppida juurde vabatahtliku töö kohta kuues valdkonnas: Vabatahtlik töö laste ja noortega, -vanuritega, -pagulaste ja asüülitaotlejatega, -riskigruppidega ja noortega vanglates, ning veel esmaabi ning keskkond ja loomakaitse. Vabatahtlikud said ka tutvuda Punase Risti tööga, toimimisega ja projektidega teistes osalevates riikides. Osalejaid oli kuus vabatahtliku kuuest riigist, osa võtvad riigid olid Eesti, Läti, Saksamaa, Holland, Austria ja Portugal. Laagri lõpus planeeriti väike sotsiaalmeediapõhine ühisprojekt, mis on osaliselt veel korraldamisel, ning peaks aset leidma kõigis riikides samal päeval - 12. augustil. Eesti vabatahtlikud naasid laagrist hulga uute teadmiste ning ideedega võimalikeks tulevasteks projektideks.

Tuuli Kalev
EPR Tallinna Seltsi noor

Rahvusvaheline noortevahetus Lätis Rahvusvaheline noortevahetus Lätis Rahvusvaheline noortevahetus Lätis Rahvusvaheline noortevahetus Lätis

Üles / 25. Juuli 2017 /
keskmine joon
 

Toiduabipakid

Täname annetajaid Saksamaalt, sest EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos vabatahtlikega komplekteerisid PR supiköögis toiduabipakke. Annetus laekus Saksamaalt sihtotstarbelisena 2017.a. kevadel.
22. juunil 2017 jagati PR supiköögis toiduabipakid abivajajatele, kes tänasid abi ja toetuse eest.

Üles / 30. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Eesti Tervisedenduse Ühingu pidulik üritus

16.juunil 2017 kutsuti Eesti Tervisenduse Ühingu liikmed Vääna mõisa tall-tõllakuuri, toimus Eesti Tervisenduse Ühingu üldkogu ja 20 aastapäeva pidulik tähistamine.
Alustati Ühingu üldkoosolekuga, seejärel tegi Andrus Lipandi tagasivaade ETÜ sünniloole, avati vaba mikrofon osalejatele, kuulati koostööpartnerite sõnavõtte ja anti üle Aasta Tervisedendaja tiitel ning tunnustati tublimaid kuld- ja hõbemärkidega.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul sai Eesti Tervisedenduse Ühingu hõbemärgi.

Eesti Tervisedenduse Ühingu pidulik üritus

Üles / 26. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit

7. - 10. juuni osalesid kaks vabatahtlikku (Annika Valga- ja Tuuli Tallinna harust) Lätis, juulis toimuva kümnepäevase rahvusvahelise laagri "doing local, changing global" ettevalmistamisel. Laagris osalevad kuue riigi vabatahtlikud: Läti-, Eesti-, Austria-, Saksamaa-, Hollandi- ja Portugali noored, ettevalmistamisel oli kohal üks noortejuht ja üks noor igast riigist.Laagri eesmärk on õppida rohkem vabatahtliku töö ja abi vajavate gruppide kohta, ning luua viljakas pinnas uue rahvusvahelise projekti algatamiseks. Laagri korraldab "Erasmus+: Youth in Action" raames Läti punane Rist, ning seda rahastab Euroopa Komisjon.

Esimene ja viimane päev kulusid reisimiseks, tegevusi jätkus kahele päevale. Nende päevade jooksul said erinevate maade noortejuhid ja noored omavahel tuttavaks, koosolekul vaadati läbi laagri kava ning oli võimalus teha ettepanekuid muudatusteks ja lisandusteks, õpiti Läti Punase Risti tegevuse kohta, tutvuti Riia linna ja laagripaigaga Smiltenes ning viimasel koosolekul said osalejad veelkord välja tulla oma tähelepanekute ja ettepanekutega. Üheskoos veedeti ka niisama meeldivalt aega, vestluste käigus sai palju teada Punase Risti tegevuste ja toimimise kohta erinevates riikides. Aeg möödus lõbusalt, nii et jääme põnevusega ootama juulis toimuvat laagrit.

Tuuli Kalev
EPR Tallinna Seltsi noor

Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit

Üles / 19. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Idamaade kultuuride ja võitluskunstide festival

11.juunil 2017 toimus Männi pargis idamaade kultuuride ja võitluskunstide festival. Selle ürituse eesmärgiks on kujundada festival Tallinna kultuurieluelu sündmuseks.
Männi pargis sai terve päev nautida idamaade kultuuriseltside esinemisi ja idamaade võistluskunstide esindajate esinemisi. Osalejaid oli tervitamas linnaosa vanem Helle Kalda.
EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Erna Podanjova jagas festivalil huvilistele ka Punase Risti Liikumist tutvustavaid materjale.

Idamaade kultuuride ja võitluskunstide festival

Üles / 19. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Hügieenitarbed abivajajatele

Eesti Punane Rist andis 08.juunil 2017 EPR Tallinna Seltsile abivajajatele välja jagamiseks 100 komplekti hügieenitarbeid.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul kooskõlastas hügieenitarvete jaotuskava EPR Tallinna Selsti juhatuse liikmetega ning andis 100 komplekti hügieenitarbeid üle linnaosade sotsiaalhoolekande osakondadele.
Inimesed, kes said hügieenitarvete komplekti, tänasid EPR toetuse eest.

Hügieenitarbed abivajajatele

Üles / 13. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Tervisedenduse konverents 2017

02.juunil toimus Nordea Kontserdimajas Tervisedenduse konverents 2017 „Toetades tervena ja aktiivsena vananemist“, mille korraldasid Tervise Arengu Instituut, Eesti Haigekassa, Sotsiaalministeerium, Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) Eesti esindus ja Tallinna Ülikool.
Konverents jagunes kolme ossa: avasessioon, paralleelsessioonid ja lõpusessioon.
EPR Tallinna Seltsi juhatuse liige Eve-Mai Valdna koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga osalesid aktiivselt paralleelsessioonis „Head praktikad aktiivsena vananemise toetamisest Eestis“, mida juhtis Mari Raudsepp Tervise Arengu Instituudist.

Tervisedenduse konverents 2017

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

04.juunil 2017 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus teemal „Sina näed seda mida mina näen“ ja tehti kokkuvõtteid oma tööst õppeaasta jooksul ning kavandati ka edaspidist tööd. Üheskoos tänati noorte rühma juhti Dianat ja valiti uus noorte juht. Uueks noorte rühma juhiks valiti Liis Sepp.
Koolituse raames toimus ka ekskursioon Eesti Tervishoiumuuseumisse, kus noored said iseseisvalt tutvuda eksponaatidega.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas noori tehtud töö eest.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Kristiine lasteaialaste ohutuspäev

Löwenruh pargis toimus 05.juunil Kristiine lasteaialaste ohutuspäev. Mudilased läbisid 8 teemapunkti (Suukool, Munitsipaalpolitsei, Politsei, Häirekeskus, Hüüru VPK jt).
Ühes teemapunktis olid lastega tegelemas EPR Tallinna Seltsi noored Liis, Tiina, Triinu, Maria ja Els, kes tutvustasid EPR raamatut „Oskame olla“ ja õpetasid mudilastele õigeid käitumisvalikuid.
EPR Tallinna Selsti sekretär Lilia Laul ja PR vabatahtlik Irina tunnustasid noori, kes said oma ülesannetega hästi hakkama.

Kristiine lasteaialaste ohutuspäev Kristiine lasteaialaste ohutuspäev Kristiine lasteaialaste ohutuspäev Kristiine lasteaialaste ohutuspäev Kristiine lasteaialaste ohutuspäev Kristiine lasteaialaste ohutuspäev

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Perepäev Männi pargis

21.mail 2017 toimus Mustamäe Laste Loomingu Maja perepäev Männi pargis.
Toredal pereüritusel oli võimalus kuulata kontserti, meisterdada, osaleda õnneloosis, teha kepikõndi, võistelda ja mängida malet. Päev oli täis põnevaid tegevusi.
EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud Erna, Marina ja Tiiu jagasid Männi pargis sel päeval Punase Risti Liikumist tutvustavaid trükiseid.
EPR Tallinna Seltsi sekretär L.Laul tänas vabatahtlike tubli töö eest.

Perepäev Männi pargis Perepäev Männi pargis Perepäev Männi pargis Perepäev Männi pargis Perepäev Männi pargis Perepäev Männi pargis

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Noorte projekt „Ohutult läbi Tallinna“

17.05.2017 toimus juba viiendal järjestikusel aastal Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi noorte vabatahtlike poolt korraldatav liiklusorienteerumise mäng 10. klasside noortele. Osalejad läbisid kahe ja poole tunni jooksul Tallinna kesklinnas erinevaid kontrollpunkte, kus noortele anti meeskonna peale mõni ülesanne lahendada. Kokku osales 11 viieliikmelist meeskonda 9 koolist: Ehte Humanitaargümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaasium, Lasnamäe Gümnaasium, Tallinna Juudi Kool, Tallinna Kunstigümnaasium, Tallinna Läänemere Gümnaasium, Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum ja Tallinna Prantsuse Lütseum. Projektiga oli seotud üle 100 inimese.

Projekt toimus tänu tublidele vabatahtlikele, Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi sekretärile Liliale ja väga headele koostööpartneritele. Nendeks oli sellel aastal Kanutiaia Huvikool, OÜ Autosõit, Maanteeamet, Politsei- ja Piirivalveamet Põhja Prefektuur, Reaali Autokool, Operation Lifesaver Estonia ja Kiek in de Kök. Täname Eesti Punase Risti Tallinna seltsi aseesimehi Toomas Seppa ja Peeter Leppa ning Eesti Punase Rist Tallinna Seltsi juhatuse liikmeid Eve-Mai Valdnat ja Harri Viiki. Suur tänu ka Rimi Food AS-ile ja Forum Cinemas´le.

LÜHIKOKKUVÕTE TAGASISIDEST

Kõikides tagasiside küsitlustes oli vastatud, et üritusega jäädi väga rahule: „Oli väga huvitav”, „Hästi oli kõik organiseeritud”, „Kontrollpunktid olid hästi läbi mõeldud”, „Üritus on suurepärane!”. Rõõm oli saada nii head tagasisidet! :) Lisaks toodi välja, et seltskond oli hea ja inimesed toredad. Kasuks tuli Kanutiaia Huvikoolis registreerumisel jagatud vesi - täname koostööpartnerit Operation Lifesaver Estonia!

Kõige enam üllatasid noori Reaali autokooli jalgratta ülesanne, OÜ Autosõidu punkt ja Maanteeameti punkt („Ei osanud selliseid punkte ette näha.”). OÜ Autosõidu punktis said noored näiteks ise läbi mängida, kuidas autoõnnetuse korral ratsionaalselt käituda: auto, kus noored sees olid, pöörati tagurpidi ning ülesandeks oli sealt võimalikult turvaliselt välja saada.

Saadi uusi kasulikke teadmisi Punasest Ristist ja liiklusest, näiteks kui suure trahvi võib saada sõites ilma lubadeta. Korrati üle ka olemasolevaid teadmisi.

Lõpuks anti soovitusi järgmisteks üritusteks ning öeldi, et jätkaksime samas vaimus. Meile endile on projekt iga aasta olnud väga positiivne ja õpetlik kogemus, mistõttu teeb palju rõõmu, et see ka noortele meeldis.

Liis Sepp ja Meril Liis Kütt
Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlikud

Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna Ohutult läbi Tallinna

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Kolm tundi EPR Tallinna Seltsiga

EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos PR vabatahtlike Triinu Kaldase ja Irina Moronova ning Tallinna Kanutiaia Huvikooli õpetaja Tiina Soosaluga viisid 12.mail 2017.a. läbi päevalaagri 12-le erivajadustega lapsele.
Üheskoos lauldi laule, suheldi ja meisterdati. Laagri kasvatajad Tiina ja Ivar korraldasid vahva rühmatöö „Muusika minu elus“, kus kõik said olla parimad ja esineda oma kaaslastele. Auhindu jagus samuti kõigile ning selle laagri läbiviimist toetas RIMI Eesti Food AS

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi pidulik õhtu Tallinna Raekojas

8. mai on Šveitsi ühiskonnategelase, humanisti ja ärimehe Jean Henri Dunanti sünnipäev, kelle auks hakati sel päeval tähistama Punase Risti ja Punase Poolkuu päeva.

Selle tähtsa päeva õhtul toimus Tallinna Raekojas Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi pidulik koosviibimine, kus tänati ja tunnustati tublisid sotsiaalhoolekande töötajaid, vabatahtlike ja koostööpartnereid, sest oma igapäevatöös osaleb EPR Tallinna Selts koos oma toetajatega Tallinna elanike abistamiskavades, aidates inimesi, kes on sattunud toimetulekuraskustesse. ”Koostöö Eesti Punase Risti Tallinna Seltsiga on meil olnud küll lausa ideaalilähedane”, ütles Tallinna abilinnapea Merike Martinson. “Punane Rist ulatab abivajajale alati käe ja on suur au, et Tallinn on saanud seda missiooni toetada. Aga Punase Risti töös tuleb endast alati anda maksimum, vaid siis suudetakse teisi inimesi aidata”, sõnas Merike Martinson.
Abilinnapea tänas Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laulu, kes teeb oma tööd südamega ja kellega on juba palju aastaid koos seda tänuväärset tööd tehtud.
Toreda etteastega esines koosviibimisel Tallinna Kanutiaia Huvikooli lasteteater „Väike Ooper“, juhendaja Olga Bunder ning muusikalise saate eest kandis hoolt kandle- ja plokkflöödiring, juhendaja Piia Maasikas.
Kohalviibijad nautisid seda õhtut pidulikus ja sõbralikus õhkkonnas.

Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017 Raekoda 8.05.2017

Üles / 6. Juuni 2017 /
keskmine joon
 

Aita katta lastele toidulauda

2017.aasta jaanuarist maini toimus Tallinna RIMI kauplustes korjanduskampaania „Aita katta lastele toidulauda“.
Kokku annetasid inimesed selle kampaania jaoks 5507.42 eurot.
EPR Tallinna Seltsi juhatus võttis vastu otsuse komplekteerida annetatud raha eest 200 toiduabipakki toimetulekuraskustega perekondadele, kus kasvavad lapsed.
EPR Tallinna Seltsi ruumides komplekteerisid vabatahtlikud abilised toiduabipakid ja jagasid need 18.mail 2017.a. Tallinna linnaosade sotsiaalhoolekande osakondade poolt esitatud nimekirjade alusel abivajajatele.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ütles, et tublid olid kõik vabatahtlikud: kolm Irinat, Olga, Helve, Laine, Maire, Lidia, Vladimir, Dmitri, Kaili, Inna, Janek, Lia, Lisete, Els ja Diana. EPR Tallinna Seltsi juhatuse liikmed Peeter Lepp ja Harri Viik osalesid samuti toiduabipakkide väljajagamisel.
Kauba ostmisel selle kampaania tarbeks tegid soodustusi Svensky Kaubanduse AS, Tinnarv OÜ, RASA Traiding Company AS, Meira Eesti OÜ, AS Paira ja Noires HA OÜ.

Täname RIMI Eesti Food AS-i, Tallinna RIMI kaupluste kollektiive ja annetajaid!

Aitäh Teile, head inimesed!

Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda Aita katta lastele toidulauda

Üles / 25. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Joonistusfestival „Rahu ja sõprus“

Iraani Punane Poolkuu kutsus lapsi, vanuses 5-12 a, joonistama ning oma joonistustega osalema rahvusvahelisel joonistusfestivalil „Rahu ja sõprus“.
EPR Tallinna Selts edastas üleskutse ning pilte joonistasid Tallinna Mahtra lasteaialapsed, Tallinna Kanutiaia Huvikooli kuntsistuudio lapsed (juhendaja Mart Rand) ja lapsed Mustamäe Laste Loomingu Majast.
Kõik, kes osalesid selles aktsioonis, avasid teema „Rahu ja sõprus“ väga omanäoliselt.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul andis kõik laekunud joonistused üle Eesti Punasele Ristile.

Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus Rahu ja sõprus

Üles / 18. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele

Nõmme Põhikooli õpilased osalesid 02.mail 2017 korraldatud päevalaagris.
EPR Tallinna Seltsi noored Diana ja Tuuli koolitasid õpilasi haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ järgi ning tutvustasid ka Punase Risti Liikumist.
Esmaabi õpetas päevalaagris Merike Mets ning peale lühikursust said kõik osalejad sellekohase tunnistuse. Õpilased jäid väga rahule, sest esmaabikoolitus oli õpetlik, näitlik ja huvitav. Lõuna söödud, läksid laagrilapsed ekskursioonile Tervishoiumuuseumisse, kus peale ekskursiooni said õpilased loa iseseisvalt tutvuda muuseumi eksponaatidega.

Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele

Üles / 15. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Hügieenitarbed abivajajatele

Aprilli lõpus ja mai alguses eraldas Eesti Punane Rist EPR Tallinna Seltsile 200 komplekti hügieenitarbeid.
Ühes hügieenitarvete komplektis oli: 2 pakki pesupulbrit, 1 pudel nõudepesuvahendit, 2 seepi, 2 kätekreemi, 2 hambapastat, 2 pesušvammi ja 2 pudelit šampooni.
Kaheksa Tallinna linnaosa sotsiaalhoolekande osakonda jagasid komplektid abivajajatele, kes omakorda tänasid Eesti Punast Risti saadud abi eest.

Hügieenitarbed abivajajatele

Üles / 15. Mai 2017 /
keskmine joon
 

Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel

Liis, kes on EPR Tallinna Seltsi noor, koolitas meiega liitunud uusi noori.
Koolitusel tutvustas Liis PR raamatut „Oskame olla“ ja õpetas, kuidas ja mida on vaja rääkida lasteaialastele.
24.aprillil 2017.a. läksidki PR noored, Liis, Tiina, Marie, Triinu, Els ja Katharina Tihase Lasteaeda. Nad käisid kolmes rühmas ja rääkisid mudilastega ohutusteemadel raamatu „Oskame olla“ järgi.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul kiitis noori, sest nad said oma ülesandega hästi hakkama.

Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Teguderohke nädalavahetus lastele

21.-22.aprillil 2017 toimus linnalaager 17-le lapsele toimetulekuraskustega perekondadest Mustamäe Laste Loomingu Majas.
Lapsed tutvusid Punase Risti Liikumisega, EPR Tallinna Seltsi tegevusega, osalesid muusikateraapias, õppisid joonistama, vestlesid hügieenist ja liiklusohutusest, käisid Eesti Tervishoiumuuseumis ja kinos filmi „Boss beebi“ vaatamas ning said palju omavahel suhelda.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos Mustamäe Laste Loomingu Maja juhtkonnaga tegid omalt poolt kõik, et lastel oleks laagris huvitav.
Ja see koostöö kandis vilja, sest laagrist kokkuvõtete tegemisel ütlesid lapsed kooris: „Meile meeldis kõik“.

Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele Teguderohke nädalavahetus lastele

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Külas koer Nublul ja Lõvi Leol

Märtsikuus toimus õpetajatega, kes valmistasid koolides õpilasi ohutusalaseks ürituseks ette, koosolek. Sellel koosolekul tutvustas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul õpetajatele Punase Risti Liikumist ja Eesti Punase Risti.
Küsimused Punase Risti Liikumise kohta, millele pidid õpilased vastama, koostasid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Irina Moronova ja sekretär Lilia Laul.
Põhja Politsei Prefektuuri Liiklusjärelevalvekeskus, Maanteeamet ja Põhja–Eesti Päästekeskus valmistasid samuti ette oma küsimustikud. Õpilastel tuli teada teooriat ja lahendada ka praktilisi ülesandeid.
Ülelinnaline ohutusalane õpetlik üritus neljandate klasside õpilastele „Külas koer Nublul ja Lõvi Leol“ toimus 18.aprillil Lasnamäe Gümnaasiumis.
Kokku osales üksteist viieliikmelist võistkonda.
Traditsiooniline üritus oli õpetlik, emotsionaalne ning andis õpilastele ja õpetajatele juurde uusi teadmisi.

Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol Külas koer Nublul ja Lõvi Leol

Üles / 28. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Noorte partnerus 2017-2020 –Kick off Espoo, Soome

Märtsikuus toimus Soome Punase Risti poolt korraldatud rahvusvaheline noorte kontaktseminar, millest võtsid osa ka vabatahtlikud EPR Tallinna Seltsist- Karoli Loo ja Liis Sepp. Seminari eesmärgiks oli suurendada noorte häält Punase Risti Rahvuslike Seltside töös. Kasutati ajurünnakuid algatamaks uusi projekte ja ideid, mida saaks ellu viia või ära kasutada ka igapäeva töös eesmärgiga hakata neid ellu viima, seega seminari järgselt läheb töö edasi.

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

Üles / 21. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Noorte koosolek

13.aprillil toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koosolek. Noored arutasid, kuidas läbi viia eelseisvaid ohtu ennetavaid vestlusi Tihase lasteaias, milliste infomaterjalidega osaleda Kassisaba päeval, kuidas läbi viia ja kes osalevad kohe-kohe korraldatavas linnalaagris ning räägiti lahti ka noorte projekt „Ohutult läbi Tallinna“.
Projekti juht on Liis ja tema eestvedamisel arutati selle projekti päevakava, täpsustati, kes on kontrollpunktides ja jagati kaasuvaid ülesandeid. Koosolekul valitses väga töine õhkkond. Seekord osales koosolekul palju uusi noori. Nad said ka endale ülesanded, sest nii üheskoos õpivad noored töös üksteist paremini tundma.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul soovis noortele edu eesseisvate ürituste ellu viimisel.

Üles / 21. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

12.aprillil 2017 külastas EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos PR vabatahtlike Irina Moronova ja Liis Sepaga Tallinna Mahtra Lasteaeda. Seekord vesteldi vanemate rühmade lastega ohutusteemadel, räägiti Punase Risti Liikumisest, vabatahtlike tööst ja Punase Risti sümboolikast. Vestlus oli lastele uudne ja huvitav, sest küsimusi ja vastuseid sai kokku väga palju. Lasteaia juhtkond ja lapsed tänasid EPR Tallinna Seltsi ja esinejaid.

Tallinna Mahtra lasteaia külastamine Tallinna Mahtra lasteaia külastamine

Üles / 17. Aprill 2017 /
keskmine joon
 

Linnalaager koolivaheajal

24.-25.märtsil 2017 toimus Tallinna Kanutiaia Huvikoolis linnalaager 20-le lapsele vähekindlustatud perekondadest.
Koos veedeti kaks toredat päeva – tehti kollaaže, joonistati, külastati Martsipanigaleriid, käsitleti haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ erinevaid mooduleid ja saadi uusi teadmisi Tervishoiu Muuseumist. Lastele ja nende vanematele tutvustati Punase Risti Liikumist ja räägiti EPR Tallinna Seltsi tegevusest.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas vabatahtlike Irinat, Mariat, Jelenat ja Andreid, kes aitasid seda laagrit korraldada.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
   
 

Oskame olla

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlik Liis Sepp käis kahe nädala jooksul üheksas Tallinna lasteaias – Endla Lasteaias, Kivila Lasteaias, Vikerkaare Lasteaias, Männiku Lasteaias, Meelespea Lasteaias, Asunduse Lasteaias, Kadaka lasteaias, Tallinna Tuule Lasteaias ja Tallinna Paekaare Lasteaias. Liis käis peamiselt 6–7. aastaste juures (mõni põnn oli ka 5-aastane) tutvustamas „Oskame olla“ raamatut. Ühel päeval käis abiks vabatahtlik Meril Liis Kütt ja ühes lasteaias käis vabatahtlike tööd vaatamas Liisi sõbranna Kristel, kes on huvitatud Eesti Punase Risti liikumisest. Igas rühmas oli ligikaudu 23 last, nii et kokku sai koolitatud üle 200 koolieeliku. Vestlusringid olid lastele õpetlikud ja huvitavad ning lapsed tänasid vabatahtlikku omalt poolt kingitustega.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal

Need kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal veetsid Lasnamäe Gümnaasiumi õpilased linnalaagris.
Laagris õpiti esmaabi, käidi Tervishoiu Muuseumis, linnaekskursioonil, lahendati etteantud ülesandeid, tutvuti haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“ moodulitega, tuletati meelde liiklusohutuse reegleid ja nauditi koosolemist.
See laager toimus 21.-22.märtsil 2017 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis ja Lasnamäe Gümnaasiumis.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul tänas vabatahtlike, kes olid abiks selle laagri korraldamisel – Irinat, Marinat, Jekaterinat, kahte Tatjanat, Jevgeniat ja Tõnist.

Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal

Üles / 31. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna hoolekanne – 25

Hotellis Euroopa toimus 23.märtsil 2017 konverents „25 aastat Tallinna hoolekannet – kuidas edasi?“.
Sellel konverentsil räägiti sotsiaaltööst laiemalt, aga meenutati ka ajalugu ning vaadati tulevikku, et kuidas sotsiaaltööga meie keerulisel ajal efektiivselt edasi minna.
Abilinnapea, Merike Martinson, tänas kõiki, kes on Tallinna hoolekandesse nende 25 aasta jooksul oma panuse andnud.
Tunnustati ka EPR Tallinna Seltsi, kes on kaasa aidanud Tallinna sotsiaalhoolekande arendamisele ja tänukirja sai EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul.
Samas esitleti raamatut "Tallinna hoolekanne 25", kus antakse ülevaade Tallinna hoolekande arengust aastail 1992 – 2017 ja kirjeldatakse hoolekande tänast korraldust inimeste lugude ja sotsiaaltöötajate kommentaaride kaudu.

Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25 Tallinna hoolekanne – 25

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne

Oma töös lähtub Selts EPR põhikirjast, Peavalitsuse, seltsi juhatuse otsustest, Eesti Vabariigi seadustest. Seltsi sekretäri prioriteetseks töövaldkonnaks on esmaabikoolituste korraldamine, samuti esmaabivalvete organiseerimine rahvaüritustel, vabatahtlikest moodustatud EA rühma tegevuse koordineerimine, Eesti Punase Risti tegevuse tutvustamine avalikel üritustel.

Ellen Sternhof - EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne - osa 1 (pdf)

Lilia Laul - EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne - osa 2 (pdf)

Üles / 20. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile

15. märtsil käis Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlik Liis Sepp Tallinna Nõmme Põhikoolis tutvustamas Punase Risti organisatsiooni ja selle põhimõtteid. Ta tutvustas noorte projekte ja vabatahtlike tegutsemist EPR Tallinna Seltsis.

"Tunni lõpus tekkis õpilastel mitmeid küsimusi tunni teema kohta. Õpetaja, kelle tunnis käisin, oli 1997. aastal Punases Ristis vabatahtlik ning rääkis ka oma kogemustest. Kooli huvijuht on samuti väga palju vabatahtlike tööga kokku puutunud. Tund möödus kiiresti ning väga põnevalt."

Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias

15.märtsil 2017. toimus teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias.
Mudilastele tutvustati raamatut „Aita Jussi“. Üheskoos arutati, kuidas õigesti käituda, vägagi erinevates situatsioonides. Lapsed lahendasid ka ristsõnu ja värvisid pilte.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ütles lastele, et raamatud „Aita Jussi“ annetas neile teabepäeva läbiviimiseks Eesti Punane Rist.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 17. Märts 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

04.märtsil toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus haridusprogrammi „Kas sa näed seda, mida mina näen?“. Koolituse viis läbi EPR töötaja Indrek Simisker.
Noored olid koolitusel väga aktiivsed, sest nii nad õppisid ka üksteist tundma.
Noortel tuli üheskoos lahendada mitmed ülesandeid, õppida sõnatut suhtlemist jpm.
EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul, kes osales samuti sellel koolituse, nentis, et selline koostöövorm meeldis noortele väga.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 7. Märts 2017 /
keskmine joon
 

Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele

Saksamaalt saadi rahaline annetus, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet ning Rasa Trading Company AS toetasid omalt poolt ja nii said EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul koos vabatahtlike Laine, Lia, Lidia ja Helvega komplekteerida toiduabipakke Punase Risti supiköögi külastajatele. 23.veebruaril 2017.a. andsid nad need toiduabipakid supiköögis abivajajatele üle.
Supiköögi külastajad tänasid annetatud toiduabipaki eest ning jagasid ka kiidusõnu supiköögi kokk Nataljale maitsvate suppide eest.

Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis

21. veebruaril käisid Eesti Punase Risti vabatahtlikud Liis ja Tuuli Prantsuse Lütseumi 11. klassis tutvustamas noortele Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tööd. Noored kuulasid põnevusega ning said uusi teadmisi. Vabatahtlikud jagasid Eesti Punase Risti infovoldikut ja „Ühe idee lugu“.

EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist

24. veebruaril tähistab Eesti Punane Rist oma sünnipäeva.
EPR Tallinna Seltsi noore Meril Liisi põhjaliku töö tulemusena valmis Eesti Punast Risti tutvustav materjal koolidele.
EBS Gümnaasiumis korraldati veebruaris teabepäev, et eakaaslastel tutvustada Eesti Punast Risti. Tallinna Seltsi noored Diana ja Tuuli tutvustasid Punase Risti Liikumist, Eesti Punast Risti ja EPR Tallinna Seltsi tegevust. Nad rääkisid ka Punase Risti vabatahtlike tööst, ennetustööst lastele lasteaedades, heategevusüritustest, noorte projektidest, enda harimisest läbi haridusprogrammi „Sina näed seda, mida mina näen“.
Koolinoored kuulasid meie noori huviga ja teabepäeva lõpus esitati päris palju küsimusi ning sooviti Eesti Punasele Ristile jätkuvat edu töös.

EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist

Üles / 27. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

11.veebruaril 2017 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus, mille viis läbi Eesti Punase Risti töötaja Indrek Simisker.
Koolituse teemaks oli haridusprogramm „Kas sa näed seda, mida mina näen?“.
Õpiti ka meeskonnatööd. See koostöö pakkus noortele mitmeid võimalusi enda analüüsiks ja järelduste tegemiseks.
Koolituse lõpus arutasid PR noored koos EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga eesseisvate ürituste läbiviimist.

EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus

Üles / 20. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

Lasteaialapsed – „Mis on Punase Risti Liikumine?“

Tallinna Lasteaia Kirsike liikumisõpetaja Jelena kutsus meid oma lasteaeda külla ning palus lastele rääkida EPR Tallinna Seltsi tööst, sellest, mis on Punase Risti Liikumine ja vestelda ka raamatu „Oskame olla“ järgi.
31.jaanuaril 2017 olidki EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Laul ja EPR Tallinna Seltsi vabatahtlik Irina Moronova lasteaias ja rääkisid eri vanuserühma lastega. Kokku osales vestlusringides 105 mudilast.
Lapsed olid väga asjalikud ja esitasid palju-palju küsimusi. Kaks vanema rühma tüdrukut, kes osalesid eelmisel aastal Lasnamäe teabepäeval „Mina Oskan Seda“, üllatasid ka meid, sest esinesid luuletustega raamatust „Oskame olla“.
Õpetajad, kes osalesid vestlusringides koos oma rühma lastega, ütlesid, et neilegi oli meie poolt esitatud infomaterjalis palju uut.
Lasteaia Kirsike liikumisõpetaja Jelena tänas meid: „Suur tänu Teile huvitava kohtumise eest. Meie lapsed said teada palju uut ja õpetajad jätkavad lastega tööd raamatute „Oskame olla“ ja „Aita Jussi!“ põhjal.

Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele Päevalaagrid „Jõulurõõm“ erivajadustega lastele

Üles / 7. Veebruar 2017 /
keskmine joon
 

„Aitäh suure südametega inimestele... „

… just nii ütles kümmeaastane poiss, kes tuli koos emaga abipakile järele.
Eesti Punase Risti Tallinna Selts tühjendas aastavahetusel korjanduskarpe Tallinna RIMI Ülemiste, Mustakivi, Norde, Astangu, Tammsaare, Haabersti, Magistral, Tatari, Sõpruse, Vikerlase, Nurmenuku, Tööstuse, Telliskivi, Kaubahall, Sõle ja Haabersti kauplustes.
Annetused korjanduskarpidesse „Teeme koos head!“ olid mõeldud toimetulekuraskustega perede lastele toidulaua katmiseks.
Annetustest laekus 5830.15 eurot ja jaanuaris 2017 komplekteeritigi 200 toiduabipakki.
Tallinna Linnaosade sotsiaalhoolekande osakonnad esitasid abi vajavate perede nimekirjad EPR Tallinna Seltsile ja 19.jaanuaril jagati toiduabipakid välja Eesti Punase Risti majas. Omapoolse panuse sellesse heategevuslikku üritusse andis SEB panga Tornimäe ja Magistral kontorid ning heategevust toetasid Rasa Trading Company AS, Svensky Kaubanduse AS, Noires HA OÜ, OÜ Tinnarv, Rhumveld Baltic OÜ ja Paira AS.

Abisaajate nimel täname:

 • Tallinna RIMI kaupluste kollektiive
 • kõiki annetajaid
 • kõiki toetajaid
 • Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlike

Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus Annetajate suur panus

Üles / 26. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 

Projekti „Ohutult läbi Tallinna“ jätk

23.jaanuril 2017 toimus EPR Tallinna Seltsi noorte koosolek.
PR noored said kokku EPR Tallinna Seltsi sekretär Lilia Lauluga ning üheskoos arutati, kuidas sel aastal muuta noortele põnevaks ja õpetlikuks projekt „Ohutult läbi Tallinna“.
Vabatahtlikud otsustasid, et projekti jääb ka sel aastal juhtima Liis Sepp, kes eelmisel aastal suutis oma väga tubli tööga projekti kaasata palju koolinoori. Liis omakorda rõhutas, et projekt toimib ning tähistab isegi väikest juubelit – kavas on juba viies orienteerumismäng „Ohutult läbi Tallinna“.
Noored arutasid, kus peavad sel aastal kontrollpunktid olema, mida tuleks osavõtjatelt küsida, kes on kohtunikud ning kuidas edastada orienteerumismängu info koolidele jpm.
Projekt „Ohutult läbi Tallinna“ on mõeldud kümnendate klasside õpilastele ja see toimub 17.mail 2017.a. Kõikidele Tallinna koolijuhtidele on saadetud osalemiskutsed.

Üles / 26. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 

Tänud

Kallid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud, koostööpartnerid, toetajad!

Suur tänu Teile tegusa koostöö eest 2016. aastal!
Oleme üheskoos teinud tööd, mis tõi rõõmu paljudele, kes vajasid seda ja osutasime abi neile, kes ise ei tulnud toime ....
Soovin Teile ilusaid mõtteid, häid tegusid ja õnne algaval 2017. aastal!
Meeldivat koostöö jätkamist uuel aastal!

Lilia Laul
Eesti Punane Rist
Tallinna Seltsi sekretär

Üles / 3. Jaanuar 2017 /
keskmine joon
 
 
Tallinn
Järgmised koolitused
 

Juhatuse esimees
Mihkel Tamme - Terviseamet, nõunik

Juhatuse aseesimees
Toomas Sepp - Tallinna Linnakantselei, linnasekretär

Juhatuse aseesimees
Peeter Lepp - Tallinna Vee-ettevõtjate Järelevalve SA, juhatuse esimees

Liikmed
Karoli Loo - Energia avastuskeskus, giid

Gunnar Heinoja - Tallinna Prantsuse Lütseum, õpetaja

Harri Viik - Tatari 53 Hotell, juhataja

Marje Paljak - Tallinna Kesklinna Valitsus, Sotsiaalhoolekande osakond, juhataja

Eve-Mai Valdna - Maanteeamet, Liikluskasvatuse talitus, juhtivspetsialist

Margarita Kangur - Esmed Töötervishoiu OÜ, töötervishoiuõde

 
Uudised
Vormsi lasteaia tänukiri - Lilia Laul
Jõulurõõm eakatele
Jõulurõõm erivajadustega lastele ja noortele
Külas Jõuluvana ja Ded Moroz
1.detsember – ülemaailmne AIDS-i vastu võitlemise päev
Lasnamäe Linnaosa laste jõulurõõm
Linnalaager lastele toimetulekuraskustega perekondadest
Linnalaager „Kas sa näed seda, mida mina näen“
Terve ja turvaline Harjumaa
Sinu käed päästavad elu
Eestimaa Punase Risti ja Saksamaa Punase Risti noorte laager
Laager Lasnamäe Gümnaasiumi õpilastele
Haabersti Linnaosa MINI SOS (Sina Oskad Seda)
Ohutuspäev Männi pargis
Teabepäev „Mina Oskan Seda“
EPR Valga ja Tallinna Seltside noorte koostöö
Noored vahetavad kogemusi
Sügispäev Falgi pargis
Toiduabipakid Punase Risti supiköögis
30 last saavad komplekteeritud ranitsad
Doing local, changing global
Koolikotikampaania "Ranits 2017"
Tublid EPR Tallinna Seltsi vabatahtlikud
„Aita täita koolikotti“ – täname annetajaid
Rahvusvaheline noortevahetus Lätis
Toiduabipakid
Eesti Tervisedenduse Ühingu pidulik üritus
Noored valmistavad ette Rahvusvahelist laagrit
Idamaade kultuuride ja võitluskunstide festival
Hügieenitarbed abivajajatele
Tervisedenduse konverents 2017
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus
Kristiine lasteaialaste ohutuspäev
Perepäev Männi pargis
Noorte projekt „Ohutult läbi Tallinna“
Kolm tundi EPR Tallinna Seltsiga
EPR Tallinna Seltsi pidulik õhtu Tallinna Raekojas
Aita katta lastele toidulauda
Joonistusfestival „Rahu ja sõprus“
Päevalaager Nõmme Põhikooli õpilastele
Hügieenitarbed abivajajatele
Meie noored külas Tihase lasteaia mudilastel
Teguderohke nädalavahetus lastele
Külas koer Nublul ja Lõvi Leol
Noorte partnerus 2017-2020 –Kick off Espoo, Soome
Noorte koosolek
Tallinna Mahtra lasteaia külastamine
Linnalaager koolivaheajal
Oskame olla
Kaks huvitavat päeva kevadisel koolivaheajal
Tallinna hoolekanne – 25
EPR Tallinna Seltsi 2016.a. tegevusaruanne
Tallinna Nõmme Põhikoolis Punase Risti tutvustamine 8. klassile
Teabepäev „Aita Jussi“ Tallinna Mahtra lasteaias
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus
Toiduabi Punase Risti supiköögi külastajatele
EPR Tallinna Seltsi noored Prantsuse Lütseumis
EPR Tallinna Seltsi noored tutvustavad Punase Risti Liikumist
EPR Tallinna Seltsi noorte koolitus
Lasteaialapsed – „Mis on Punase Risti Liikumine?“
Annetajate suur panus
Projekti „Ohutult läbi Tallinna“ jätk
Tänud
 
UUDISED 2013
UUDISED 2014
UUDISED 2015
UUDISED 2016
UUDISED 2017

 

riba
Kohalikud kontaktid Sotsiaalmeedia
Tallinna Selts - Eha 8, Tallinn. Telefon 660 5344, e-mail ellen.sternhof[at]gmail.com
Järvamaa Selts - Suur-Aia 2-2, Paide. Telefon 385 1104, e-mail jarvamaa[at]redcross.ee
Ida-Virumaa Selts - Vahtra 6, Kohtla-Järve. Telefon 337 3306, e-mail idavirumaa[at]redcross.ee
Narva Selts - Karja 6A, Narva. Telefon 5190 8311, e-mail narva.punanerist[at]neti.ee
Pärnumaa Selts - Kuninga 30A, Pärnu. Telefon 512 2881, e-mail punanerist.parnumaa[at]mail.ee
Tartumaa Selts - Jakobi 19, Tartu. Telefon 742 3247, e-mail info[at]tartupunanerist.org.ee
Läänemaa Selts - Jaama tn. 8A-29, Haapsalu. Telefon 473 7053, e-mail laanemaa[at]redcross.ee
Jõgevamaa Selts - Rohu 6-18, Jõgeva. Telefon 506 2889, e-mail jogevamaaredcross[at]gmail.com
Saaremaa Selts - Lasteaia 12, Kuressaare. Telefon 453 3613, e-mail saaremaa[at]redcross.ee
Valgamaa Selts - J. Kuperjanovi 3A-34, Valga. Telefon 764 3856, e-mail valgamaa[at]redcross.ee
Viljandimaa Selts - Leola 10, Viljandi. Telefon 514 7389, e-mail punanerist[at]hot.ee
Võrumaa Selts - Olevi 23-3, Võru. Telefon 513 3238, e-mail voruredcross[at]hot.ee
Põlvamaa Selts - Aasa 5-6, Põlva. Telefon 5331 6393, e-mail polvamaa.redcross[at]gmail.com
Sillamäe Selts - Viru 7, Sillamäe. Telefon 392 4101, e-mail redcross7[at]hot.ee
Paldiski Selts - Sadama 8, Paldiski. Telefon 674 1050, e-mail paldiskipunanerist[at]rambler.ru
Raplamaa Selts - Mahlamäe 8-3, Rapla. Telefon 489 4120, e-mail raplamaa[at]redcross.ee
Facebook
Jalus
Eesti Punane Rist facebook Tallinn