Kontaktid

Eha 8, Tallinn 10137
+372 641 1644
info@redcross.ee

Võta ühendust

Arvi Perv

Peasekretär, juhatuse esimees

arvi.perv@redcross.ee+372 509 0382

Toomas Sepp

Juhatuse liige

toomas.sepp@redcross.ee+372 5910 6906

Kersti Paavo

Pearaamatupidaja, juhatuse liige

kersti.paavo@redcross.ee+372 514 1484

Katrin Kelo

Juhiabi-büroojuht

katrin.kelo@redcross.ee+372 5649 9300

Joosep Veltson

Partnerlussuhete juht

joosep.veltson@redcross.ee+372 5903 9566

Meelis Piller

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

meelis.piller@redcross.ee+372 5903 9545

Kristi Kristall

Taaskasutuskaupluse juhataja

kristi.kristall@redcross.ee+372 5884 5300

Anna Silvia Seemel

Koolitusspetsialist

anna.seemel@redcross.ee+372 5191 3161

Gert Teder

Kriisijuhtimise konsultant

gert.teder@redcross.ee+372 527 5643

Anna Karina

Otsimisteenistuse spetsialist

familylinks@redcross.ee+372 641 1645

Gilbert Pardla

Andmekaitse- ja hankespetsialist

andmekaitse@redcross.ee+372 5191 3171

Liis Tipp

Välisprojektide juht

liis.tipp@redcross.ee+372 5439 0686

Haide Laanemets

Välisprojektide spetsialist

haide.laanemets@redcross.ee+372 5333 9247